ATV AZAD

ATV Azerbaycan Canlı izle

Azerbaycan Televizyon kanalı ATV Azad TV Canlı yayım sayfamızı sizler için hazırladık. ATV Azad TV Canlı izle, ATV Azad TV ve Azerbaycan TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu.

Azerbaycan'ın özel televizyon kanallarından biri olan ATV Azad Azerbaycan Independent Teleradio Company , 13 Mayıs 1998 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından tescil edilmiş ve 25 Aralık 2000 tarihinde bilgilendirme test programları yayınlamaya başladı. 

"ATV Azad Azerbaycan" Bağımsız Televizyon ve Radyo Şirketi "ATV" , "ATV PLUS" kablolu televizyon, ATV CINEMA , ATV VIVACE , 106.3 fm ve 106 fm radyo kanallarını içermektedir. Şu anda "ATV Azad Azerbaycan" Bağımsız Televizyon ve Radyo Şirketi tarafından yayınlanan programlar sosyo politik ve yaratıcı departmanların ürünleridir.

Sosyo-politik bölümde yer alan programlar şunlardır: "ATV Haber" , "Ağdam ve Adam" , "ATV Aktual " , "Ekonomik Bölge" , "Futbolumuz " , "ATV Sabah" , "Komando" , "Yadindamyi" .

Yaratıcı bölümde yer alan programlar: "Bizimlasan" , " Zaurla Günayddin" , "7 Canlı" , " Günün Sadası" , " Nanali" , "Babayevler " , "Khosh Beş " , "1 Dakika" , "Fortuna" , "ATV Akustik" " , "Günden Güne" , "Kısa Kapatma" , "Akşam Oyunu" , "Küçük Bir Oyun" , "Doktorsun " , "7Özel" , "2050 Bu Şehirde" , "Karaoke Özel" , "Mutlu " , "Misafirim ol" programlar.

Televizyonun Gürcistan ve Almanya'da 2 adet yurt dışı şubesi, Gence, Karabağ, Tovuz, Şeki, Göyçay, Guba, Şirvan, Lenkeran'da bölge muhabirleri bulunmaktadır. 

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Seksenler
STAR TV HD Söz
SHOW TV HD Kızılcık Şerbeti
ATV HD Mutfak Bahane
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Tekrar Programlar
TV100 HD Haber Bülteni
360 TV HD Ben Bilirim
TRT SPOR HD Teknik Analiz
A SPOR HD 90'A
TRT HABER HD Haber 03
A HABER HD A Haber Gece
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
ÜLKE TV HD Tekrar Programlar
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Halk TV'de Bugün
TV 8 HD Canım Annem
KANAL D HD Kavak Yelleri
TV8,5 HD Klasikler
CNNTÜRK HD Gece Haberleri
TGRT HABER HD Gece Haberleri
HABER GLOBAL HD Haber Bülteni
TVNET HD Haber
TLC HD Meksika Evleri
D MAX HD Antika Avcıları
TRT BELGESEL HD Karda Yaşam
CARTOON NETWORK Clarence
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Santurun Sesi
FBTV - Fenerbahçe Maçın Ardından
TEVE 2 Kanıt
BLOOMBERG HT The David Rubenstein Show