ATV AZAD

ATV Azerbaycan Canlı izle

Azerbaycan Televizyon kanalı ATV Azad TV Canlı yayım sayfamızı sizler için hazırladık. ATV Azad TV Canlı izle, ATV Azad TV ve Azerbaycan TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu.

Azerbaycan'ın özel televizyon kanallarından biri olan ATV Azad Azerbaycan Independent Teleradio Company , 13 Mayıs 1998 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından tescil edilmiş ve 25 Aralık 2000 tarihinde bilgilendirme test programları yayınlamaya başladı. 

"ATV Azad Azerbaycan" Bağımsız Televizyon ve Radyo Şirketi "ATV" , "ATV PLUS" kablolu televizyon, ATV CINEMA , ATV VIVACE , 106.3 fm ve 106 fm radyo kanallarını içermektedir. Şu anda "ATV Azad Azerbaycan" Bağımsız Televizyon ve Radyo Şirketi tarafından yayınlanan programlar sosyo politik ve yaratıcı departmanların ürünleridir.

Sosyo-politik bölümde yer alan programlar şunlardır: "ATV Haber" , "Ağdam ve Adam" , "ATV Aktual " , "Ekonomik Bölge" , "Futbolumuz " , "ATV Sabah" , "Komando" , "Yadindamyi" .

Yaratıcı bölümde yer alan programlar: "Bizimlasan" , " Zaurla Günayddin" , "7 Canlı" , " Günün Sadası" , " Nanali" , "Babayevler " , "Khosh Beş " , "1 Dakika" , "Fortuna" , "ATV Akustik" " , "Günden Güne" , "Kısa Kapatma" , "Akşam Oyunu" , "Küçük Bir Oyun" , "Doktorsun " , "7Özel" , "2050 Bu Şehirde" , "Karaoke Özel" , "Mutlu " , "Misafirim ol" programlar.

Televizyonun Gürcistan ve Almanya'da 2 adet yurt dışı şubesi, Gence, Karabağ, Tovuz, Şeki, Göyçay, Guba, Şirvan, Lenkeran'da bölge muhabirleri bulunmaktadır. 

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD İncir Ağacı
STAR TV HD Fazilet Hanım ve Kızları
SHOW TV HD Ne Gemiler Yaktım
ATV HD Cennet'in Gözyaşları
BEYAZ TV HD Son Savaşçı
KANAL 7 HD Aşk Bir Rüya
TV100 HD Gün Uyanıyor
360 TV HD Hicran
TRT SPOR HD İtalya Kupası Özetler
A SPOR HD Son Sayfa
TRT HABER HD Haber 03
A HABER HD A Haber Gece
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
ÜLKE TV HD Ülke'de Erken Gündem
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Halk TV'de Bugün
TV 8 HD Tuzak
KANAL D HD Güneşi Beklerken
TV8,5 HD Damac - Al Ittihad
CNNTÜRK HD A'dan Z'ye
TGRT HABER HD Gece Haberleri
HABER GLOBAL HD Türkiye'de Sabah
TVNET HD Hatim
TLC HD Amerikan Canavarı
D MAX HD İkinci El Kralları
TRT BELGESEL HD Avustralyalı Yılan Kovboyları
CARTOON NETWORK Clarence
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Ahmet Özhan İle Gönül Yolu
FBTV - Fenerbahçe Analiz Fenerbahçe
TEVE 2 Kınalı Kar
BLOOMBERG HT Great British Railway Journeys