ATV AZAD

ATV Azerbaycan Canlı izle

Azerbaycan Televizyon kanalı ATV Azad TV Canlı yayım sayfamızı sizler için hazırladık. ATV Azad TV Canlı izle, ATV Azad TV ve Azerbaycan TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu.

Azerbaycan'ın özel televizyon kanallarından biri olan ATV Azad Azerbaycan Independent Teleradio Company , 13 Mayıs 1998 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından tescil edilmiş ve 25 Aralık 2000 tarihinde bilgilendirme test programları yayınlamaya başladı. 

"ATV Azad Azerbaycan" Bağımsız Televizyon ve Radyo Şirketi "ATV" , "ATV PLUS" kablolu televizyon, ATV CINEMA , ATV VIVACE , 106.3 fm ve 106 fm radyo kanallarını içermektedir. Şu anda "ATV Azad Azerbaycan" Bağımsız Televizyon ve Radyo Şirketi tarafından yayınlanan programlar sosyo politik ve yaratıcı departmanların ürünleridir.

Sosyo-politik bölümde yer alan programlar şunlardır: "ATV Haber" , "Ağdam ve Adam" , "ATV Aktual " , "Ekonomik Bölge" , "Futbolumuz " , "ATV Sabah" , "Komando" , "Yadindamyi" .

Yaratıcı bölümde yer alan programlar: "Bizimlasan" , " Zaurla Günayddin" , "7 Canlı" , " Günün Sadası" , " Nanali" , "Babayevler " , "Khosh Beş " , "1 Dakika" , "Fortuna" , "ATV Akustik" " , "Günden Güne" , "Kısa Kapatma" , "Akşam Oyunu" , "Küçük Bir Oyun" , "Doktorsun " , "7Özel" , "2050 Bu Şehirde" , "Karaoke Özel" , "Mutlu " , "Misafirim ol" programlar.

Televizyonun Gürcistan ve Almanya'da 2 adet yurt dışı şubesi, Gence, Karabağ, Tovuz, Şeki, Göyçay, Guba, Şirvan, Lenkeran'da bölge muhabirleri bulunmaktadır. 

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD İncir Ağacı
STAR TV HD Sabahın Sultanı Seda Sayan
SHOW TV HD Güzel Günler
ATV HD Müge Anlı ile Tatlı Sert
BEYAZ TV HD Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var
KANAL 7 HD TV Filmi
TV100 HD Günün Rotası
360 TV HD Gökyüzünden
TRT SPOR HD Trendyol Süper Lig Özetler
A SPOR HD Spor Ajansı
TRT HABER HD Haber 03
A HABER HD Ajans Yeni Gün
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Kırmızı Çizgi
TV 8 HD Survivor All Star 2024
KANAL D HD Dönence
TV8,5 HD UEFA Youth League Finali
CNNTÜRK HD Gece Haberleri
TGRT HABER HD Gece Haberleri
HABER GLOBAL HD Yeni Gün
TVNET HD Belgesel
TLC HD Kötülük Yanıbaşımda: Gölgeler
D MAX HD Antika Avcıları
TRT BELGESEL HD Geçmişin Gölgesinde
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Arşivden
FBTV - Fenerbahçe Süper Yıldızlar
TEVE 2 Güllerin Savaşı
BLOOMBERG HT Girişimcilik Dünyası