1. Hdtvler
  2. Belgesel TV
  3. ÇİFTÇİ TV

ÇİFTÇİ TV

Canlı İzle: Türkiye'nin Önde Gelen Tarım ve Hayvancılık Kanalı Çiftçi TV

Çiftçi TV, tarım ve hayvancılık alanına yönelik programları ile öne çıkan bir televizyon kanalıdır. Türkiye'nin önde gelen tarım belgesellerine bu kanal aracılığıyla erişebilirsiniz. Çiftçi TV, Yaşam Yayıncılık Radyo ve Televizyon A.Ş.'ye ait bir belgesel kanalıdır.

Çiftçi TV'nin Kökenleri

Çiftçi TV, 15 Temmuz 2014 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Tarım alanında Türkiye'nin önde gelen kanallarından biri olan Çiftçi TV, tarım ve hayvancılık dışında gıda ihtiyaçlarımızı ve sanayideki gelişmeleri ele alan önemli bir televizyon kanalıdır. Kanal, sürekli büyüyen ve sektöründe lider olan üreticilerin yanında yer alan tarafsız ve güçlü bir kanaldır. Merkezi İstanbul'da bulunmasına rağmen, kanalın birçok programı farklı ve güzel şehirlerimizde canlı olarak yayınlanmakta veya bant kaydı şeklinde paylaşılmaktadır. Kanal, Türksat, Digiturk ve D-Smart platformlarından kesintisiz olarak takip edilebilir. Ayrıca kanalın izleyicileri, 7 gün 24 saat canlı yayınlarıyla YouTube üzerinden de takip edebilmektedir. Çiftçi TV'nin YouTube kanalında paylaşılan videolar, büyük bir abone sayısına ve izlenmeye sahiptir. Çiftçi TV'yi canlı izlemek için "Çiftçi TV Canlı İzle" veya "Çiftçi TV İzle" gibi arama terimlerini kullanarak ücretsiz olarak tüm yayınlara VoloTV.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Çiftçi TV Programları

Çiftçi TV'nin yayın akışında tarım ve hayvancılıkla ilgilenen vatandaşlarımız için birçok program bulunmaktadır. "A'dan Z'ye Arıcılık" programı, devletin sağladığı büyük desteklerle son dönemde arıcılığın ve genç çiftçilerin yükselişe geçtiği bir alanda önemli bir yer tutmaktadır. Arılar ve arıcılıkla ilgili tüm bilinmeyenleri, Soner Güner'in sunumuyla Çiftçi TV'de bulabilirsiniz. Her hafta Cumartesi günleri yayınlanan "Akkoyun Karaoğlak" programı ise Haydar Demirezer'in sunumuyla ekrana gelmektedir. Bu programda, küçükbaş hayvan severlerin ve yetiştiricilerin ilgiyle takip etmesi gereken bir içerik sunulmaktadır. Türkiye'de hayvancılık sektörü, tarım sektörüne göre %25 üretim payına sahiptir ve bu programda küçükbaş hayvanların yetiştirilmesiyle ilgili önemli bilgiler paylaşılmaktadır. Türkiye'nin küçükbaş yetiştiriciliği açısından önemli bölgelerinden biri olan Kars-Erzurum şehirlerindeki platoların küçükbaş yetiştiriciliği üzerinde durulmaktadır. Veteriner Hekim Haydar Demirezer'in sunumuyla "Akkoyun Karaoğlak" programı, bilgi dolu bir içeriği izleyicilere sunmaktadır.

Çiftçi TV, tarım ve hayvancılık konularında uzmanlaşmış programlarıyla izleyicilere kapsamlı bir içerik sunmaktadır. İster arıcılıkla ilgilenenler için "A'dan Z'ye Arıcılık" programını izleyin, ister küçükbaş hayvan yetiştiriciliğiyle ilgili bilgiler edinmek için "Akkoyun Karaoğlak" programını takip edin. Çiftçi TV, tarım ve hayvancılık sektöründeki gelişmeleri, istihdam olanaklarını ve güncel konuları ele alarak izleyicilere önemli bilgiler sunmaktadır.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Zafere Kaçış
STAR TV HD Vikingler: Büyük Macera
SHOW TV HD Köşeyi Dönen Adam
ATV HD Maide'nin Altın Günü
BEYAZ TV HD Söz Sende
KANAL 7 HD Dr. Feridun Kunak'la Evinize Sağlık
TV100 HD Haber Bülteni
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Yüz Yüze Futbol
A SPOR HD Spor Ajansı
beIN SPORTS HABER HD Gün Ortası
TRT HABER HD Haber 13
A HABER HD Ajans Hafta Sonu
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Haber Bülteni
HALK TV HD Haberler
TV 8 HD Gazete Magazin
KANAL D HD Arda'nın Mutfağı
TV8,5 HD Türkiye Mini Futbol Ligi
CNNTÜRK HD Haber
TGRT HABER HD Hafta Sonu Haber
HABER GLOBAL HD Haber Bülteni
TVNET HD Haber
TLC HD Hint Düğünü Bizim İşimiz
D MAX HD Şehrin En İyi Lezzetleri
TRT BELGESEL HD Yiyeceğin Serüveni
CARTOON NETWORK Patron Bebek Yine İş Başında
TRT ÇOCUK HD İbi
TRT MÜZİK HD Kapadokya Günlükleri
FBTV - Fenerbahçe FB Beko - Anadolu Efes
TEVE 2 Rehber
BLOOMBERG HT Tarih Keyfi