1. Hdtvler
  2. Belgesel TV
  3. ÇİFTÇİ TV

ÇİFTÇİ TV

Canlı İzle: Türkiye'nin Önde Gelen Tarım ve Hayvancılık Kanalı Çiftçi TV

Çiftçi TV, tarım ve hayvancılık alanına yönelik programları ile öne çıkan bir televizyon kanalıdır. Türkiye'nin önde gelen tarım belgesellerine bu kanal aracılığıyla erişebilirsiniz. Çiftçi TV, Yaşam Yayıncılık Radyo ve Televizyon A.Ş.'ye ait bir belgesel kanalıdır.

Çiftçi TV'nin Kökenleri

Çiftçi TV, 15 Temmuz 2014 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Tarım alanında Türkiye'nin önde gelen kanallarından biri olan Çiftçi TV, tarım ve hayvancılık dışında gıda ihtiyaçlarımızı ve sanayideki gelişmeleri ele alan önemli bir televizyon kanalıdır. Kanal, sürekli büyüyen ve sektöründe lider olan üreticilerin yanında yer alan tarafsız ve güçlü bir kanaldır. Merkezi İstanbul'da bulunmasına rağmen, kanalın birçok programı farklı ve güzel şehirlerimizde canlı olarak yayınlanmakta veya bant kaydı şeklinde paylaşılmaktadır. Kanal, Türksat, Digiturk ve D-Smart platformlarından kesintisiz olarak takip edilebilir. Ayrıca kanalın izleyicileri, 7 gün 24 saat canlı yayınlarıyla YouTube üzerinden de takip edebilmektedir. Çiftçi TV'nin YouTube kanalında paylaşılan videolar, büyük bir abone sayısına ve izlenmeye sahiptir. Çiftçi TV'yi canlı izlemek için "Çiftçi TV Canlı İzle" veya "Çiftçi TV İzle" gibi arama terimlerini kullanarak ücretsiz olarak tüm yayınlara VoloTV.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Çiftçi TV Programları

Çiftçi TV'nin yayın akışında tarım ve hayvancılıkla ilgilenen vatandaşlarımız için birçok program bulunmaktadır. "A'dan Z'ye Arıcılık" programı, devletin sağladığı büyük desteklerle son dönemde arıcılığın ve genç çiftçilerin yükselişe geçtiği bir alanda önemli bir yer tutmaktadır. Arılar ve arıcılıkla ilgili tüm bilinmeyenleri, Soner Güner'in sunumuyla Çiftçi TV'de bulabilirsiniz. Her hafta Cumartesi günleri yayınlanan "Akkoyun Karaoğlak" programı ise Haydar Demirezer'in sunumuyla ekrana gelmektedir. Bu programda, küçükbaş hayvan severlerin ve yetiştiricilerin ilgiyle takip etmesi gereken bir içerik sunulmaktadır. Türkiye'de hayvancılık sektörü, tarım sektörüne göre %25 üretim payına sahiptir ve bu programda küçükbaş hayvanların yetiştirilmesiyle ilgili önemli bilgiler paylaşılmaktadır. Türkiye'nin küçükbaş yetiştiriciliği açısından önemli bölgelerinden biri olan Kars-Erzurum şehirlerindeki platoların küçükbaş yetiştiriciliği üzerinde durulmaktadır. Veteriner Hekim Haydar Demirezer'in sunumuyla "Akkoyun Karaoğlak" programı, bilgi dolu bir içeriği izleyicilere sunmaktadır.

Çiftçi TV, tarım ve hayvancılık konularında uzmanlaşmış programlarıyla izleyicilere kapsamlı bir içerik sunmaktadır. İster arıcılıkla ilgilenenler için "A'dan Z'ye Arıcılık" programını izleyin, ister küçükbaş hayvan yetiştiriciliğiyle ilgili bilgiler edinmek için "Akkoyun Karaoğlak" programını takip edin. Çiftçi TV, tarım ve hayvancılık sektöründeki gelişmeleri, istihdam olanaklarını ve güncel konuları ele alarak izleyicilere önemli bilgiler sunmaktadır.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Gönül Dağı
STAR TV HD Büyükbaba ile Savaş
SHOW TV HD Güldür Güldür Show
ATV HD Kardeşlerim
BEYAZ TV HD Satılık Ruh
KANAL 7 HD Emanet
TV100 HD Kübra Par ile Farklı Açılar
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Stadyum
A SPOR HD 90+1
beIN SPORTS HABER HD Skor
TRT HABER HD Haber 22
A HABER HD Satır Arası
HABERTÜRK TV HD Gerçek Fikri Ne?
NTV HD Sinan Canan İle Açık Beyin
HALK TV HD Nasıl Olacak?
TV 8 HD Survivor All Star 2024
KANAL D HD Üç Kız Kardeş
TV8,5 HD Son Karar
CNNTÜRK HD CNN TÜRK Masası
TGRT HABER HD Berat Kandili Özel Yayın
HABER GLOBAL HD Müzakere
TVNET HD Seçime Doğru
TLC HD Öldürebilir miyim, Anne?
D MAX HD Modern Rehinciler
TRT BELGESEL HD Kırk
CARTOON NETWORK Teen Titans Go!
TRT ÇOCUK HD Kehribar İle Boncuk
TRT MÜZİK HD Metin Şentürk İle Gönülden Gönüle
FBTV - Fenerbahçe Maçın Ardından
TEVE 2 Ben Bilmem Eşim Bilir
BLOOMBERG HT Akustikhane