1. Hdtvler
  2. Haber TV
  3. HALK TV HD

HALK TV HD Haberler

13:00 Haberler
15:00 Sınırsız
16:00 Parametre
17:00 Gündem Özel
18:00 Hafta Sonu Ana Haber
20:00 Neden Sonuç
21:00 Sansürsüz

Türkiye HALK TV Canlı izle - HALK TV HD Canlı Yayın

Halk TV, 2005 yılında kurulmuş Televizyon kanalıdır. Türkiye çapında izlenen bir televizyon kanalıdır. Halk TV Cumhuriyet Halk Partisi ile olan işbirliği ilişkisi ile tanınmaktadır, ancak 2011 yılında yeni bir CHP lideri altında önceki bağlantılar kesilmiş olduğu iddaa edilmiştir.

Halk TV Canlı İzle: Türkiye'nin Önemli Sol Görüşlü Televizyon Kanalı

Halk TV, Türkiye'de sol görüşlü siyasi düşünceleri temsil eden ve 2005 yılında kurulan bir televizyon kanalıdır. Kanal, Türkiye'deki siyasi olaylar, ekonomi, dış politika, insan hakları ve toplumsal konular gibi pek çok konuda haber, yorum, analiz, tartışma ve belgesel programları yayınlamaktadır. Halk TV canlı izle seçeneği de mevcuttur ve bu seçenek sayesinde herkes kanalın yayınlarını internet üzerinden takip edebilir.

Halk TV'nin canlı izle seçeneği, Hdtvler web sitesi üzerinden ve YouTube kanalı üzerinden kullanıcılara sunulmaktadır. Hdtvler sitesi üzerinden canlı izlemek isteyenler, sitenin ana sayfasındaki Halk TV "Canlı Yayın" bölümüne tıklayarak kanalın yayınlarını izleyebilirler. YouTube kanalı üzerinden canlı izlemek isteyenler ise, kanalın resmi YouTube kanalına giriş yaparak canlı yayınları takip edebilirler.

Halk TV canlı izle seçeneği, Türkiye'de ve dünya genelindeki birçok izleyici tarafından tercih edilmektedir. Özellikle Türkiye'de siyasi olayların yaşandığı dönemlerde, Halk TV canlı izle seçeneği daha fazla kullanılmaktadır. Böylece, izleyiciler kanalın haberlerini, yorumlarını ve tartışmalarını anlık olarak takip edebilirler.

Halk TV canlı izle seçeneği, aynı zamanda yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları için de önemli bir seçenektir. Türkiye'deki siyasi olaylar ve gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Türk vatandaşları, Halk TV canlı izle seçeneği sayesinde Türkiye'deki gelişmeleri anlık olarak takip edebilirler.

Sonuç olarak, Halk TV canlı izle seçeneği, kanalın yayınlarını internet üzerinden takip etmek isteyen herkes için önemli bir seçenektir. Kanalın haber, yorum, analiz, tartışma ve belgesel programları, Türkiye'deki ve dünya genelindeki birçok izleyici tarafından takip edilmektedir. Halk TV canlı izle seçeneği sayesinde, izleyiciler kanalın yayınlarını anlık olarak takip ederek siyasi olaylar ve gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Digiturk: 53. kanal (HD)

Türksat Frekansı: 3A: 12685 V 30000 2/3 (HD)

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı
STAR TV HD Vahe ile Evdeki Mutluluk
SHOW TV HD Çiçek Abbas
ATV HD Babam
BEYAZ TV HD Beyaz'da Sağlık
KANAL 7 HD Şoray Uzun Yolda
TV100 HD Haber Bülteni
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Avrupa Şampiyonaları Unutulmaz Maçlar
A SPOR HD Spor Ajansı
beIN SPORTS HABER HD Lig Merkezi
TRT HABER HD Haber 13
A HABER HD Ajans Hafta Sonu
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Haber Bülteni
HALK TV HD Haberler
TV 8 HD Gazete Magazin
KANAL D HD Set Ekstra
TV8,5 HD Flashback
CNNTÜRK HD Haber
TGRT HABER HD Gece Haberleri
HABER GLOBAL HD Haber Bülteni
TVNET HD Haber
TLC HD Kötülük Yanıbaşımda
D MAX HD Alaska: Son Sınır
TRT BELGESEL HD Orada Bir Yer
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Arşivden
FBTV - Fenerbahçe Gece Haberi
TEVE 2 Çok Gezenti
BLOOMBERG HT Geleceğin Dünyası

Canlı TV'de Halk TV Canlı izle, ister internet ile masaüstü, mobil ve tabletten sosyal çevrenizle beraber kesintisiz Halk TV izle ve çok daha fazla Halk TV'deki kapsamlı canlı yayın seçenekleri hakkında her şeyi öğrenin.

Halk TV Canlı izlerken örnek sorunlar ve şikayetler (Bunları burada yaşamazsınız)

- Halk TV haberlerini sıkça izliyorum. Haber bültenleri hoşuma gidiyor: ancak teknik açıdan çağ dışı bir anlayışa sahipler. Reklama geçiyorlar ses patlıyor. Sesi yarı yarıya kısıyor, başka bir şeyle meşgulken aaaa haber yayını devam ediyor ama ses yok. Siz teknolojiye ayak uyduramıyorsunuz... Neyse... Kanala yazdım ama okuyan birisi dönse ya...

- Halk TV izlemek istiyorum. Reklamlara girdiğimde, reklamdan reklama ses terörizmi var. Bu çağda kaldı mı böylesi. Yabancı kanallarda sıfır. Bizim kanallarda oluyor bazen. Ama Halk TV şampiyon. Kardeşim adınız gereği siz halkçısınız. Ama halkı hiç önemsemiyorsunuz. Ben size nasıl inanayım, nasıl güveneyim. Çok ama çok özür diliyorum: "bokunda boğul Halk TV." Kurtuluş bu kanalla mı olacak?

- Halk TV hafta sonu görkemli hatıralar. Bu yüzden Halk TV seyretmiyorum tamamen ideolojik kendi kendine bir şeyler söylüyor. Bir de Özlem Gürses tamamen inandırıcılıktan uzak başka gençlere şans verin. Yoksa kimse seyretmeyecek. Ben bu yüzden seyretmiyorum.

- Halk TV de şirin hanım çok yetersiz. Yanında Emin Çapa gibi bir dev var, mütevazılığının farkında değil. Kadın ben bu konu için Buradayım. Başka konular için bir gece geleyim diyor. Yıllar önce de muhabirken bir olayda yere düşmüştü. Yere düştü ya. O gün gibi bugünde kendisi konunun önünde olmak istiyor.

- Halk TV Açıkça programının sunucusu hakkında şikayetim var. Programa çıkarılan gazeteci hakkında şikayetim var. Sürekli bir şeyler içiliyor, sürekli öksürülüyor. Programın sunucusu sürekli burun çekiyor ve öksürüyor çıkarmayın programa şiddetle kınıyorum, izleyiciye saygılı olun.

Halk TV hakkında yapılan şikayetler ile HdtvlerTV arasında bir ilgi yoktur. Alıntıdır.