1. Hdtvler
  2. Haber
  3. HALK TV HD

HALK TV HD

01:00 Halk TV'de Bugün
03:00 Halk TV'de Bugün
06:00 Halk TV'de Bugün
08:00 Hafta Sonu Sabah
10:00 Görkemli Hatıralar
13:00 Haberler
15:00 Yerinden Tarım
16:00 Dünya Varmış
17:00 Geziyoruz
18:00 Hafta Sonu Ana Haber
20:00 Neden Acaba?
22:00 Asıl Mesele

Türkiye HALK TV Canlı izle - HALK TV HD Canlı Yayın

Halk TV, 2005 yılında kurulmuş Televizyon kanalıdır. Türkiye çapında izlenen bir televizyon kanalıdır. Halk TV Cumhuriyet Halk Partisi ile olan işbirliği ilişkisi ile tanınmaktadır, ancak 2011 yılında yeni bir CHP lideri altında önceki bağlantılar kesilmiş olduğu iddaa edilmiştir.

Türkiye Televizyon kanalı HALK TV Canlı yayın sayfamızı sizler için hazırladık. HALK TV Canlı izle, HALK TV ve Türkiye TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu. Kesintisiz Canlı HALK TV izle.

Kurucusu: Mahmut Yıldız

Genel merkezi: Ankara

Sahibi: Cafer Mahiroğlu

Digiturk: 53. kanal (HD)

Genel yayın yönetmeni: Bengü Şap Babaeker

Türksat Frekansı: 3A: 12685 V 30000 2/3 (HD)

Kuruluş: 10 Ocak 2005

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
ATV HD Ben Bu Cihana Sığmazam
STAR TV HD Dizi
KANAL D HD Dizi
SHOW TV HD Aile
KANAL 7 HD Mehmetçik Kut'ül Amare
TV100 HD Gece Haberleri
TV8,5 HD Spor Haber
A HABER HD Gece Ajansı
TRT HABER HD Gece Bakışı
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Bugün Yarın
TGRT HABER HD 25. Saat
HABER GLOBAL HD Gece Ajansı
TVNET HD Günün Ardından
TLC HD Şikago Evleri
TRT BELGESEL HD Gezegenler
CARTOON NETWORK Clarence
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Arşivden
FBTV - Fenerbahçe Fenerbahçe Beko – Zalgırıs Kaunas
BLOOMBERG HT Aslı Şafak'la İşin Aslı

Canlı TV'de Halk TV Canlı izle, ister internet ile masaüstü, mobil ve tabletten sosyal çevrenizle beraber kesintisiz Halk TV izle ve çok daha fazla Halk TV'deki kapsamlı canlı yayın seçenekleri hakkında her şeyi öğrenin.

Halk TV Canlı izlerken örnek sorunlar ve şikayetler (Bunları burada yaşamazsınız)

- Halk TV haberlerini sıkça izliyorum. Haber bültenleri hoşuma gidiyor: ancak teknik açıdan çağ dışı bir anlayışa sahipler. Reklama geçiyorlar ses patlıyor. Sesi yarı yarıya kısıyor, başka bir şeyle meşgulken aaaa haber yayını devam ediyor ama ses yok. Siz teknolojiye ayak uyduramıyorsunuz... Neyse... Kanala yazdım ama okuyan birisi dönse ya...

- Halk TV izlemek istiyorum. Reklamlara girdiğimde, reklamdan reklama ses terörizmi var. Bu çağda kaldı mı böylesi. Yabancı kanallarda sıfır. Bizim kanallarda oluyor bazen. Ama Halk TV şampiyon. Kardeşim adınız gereği siz halkçısınız. Ama halkı hiç önemsemiyorsunuz. Ben size nasıl inanayım, nasıl güveneyim. Çok ama çok özür diliyorum: "bokunda boğul Halk TV." Kurtuluş bu kanalla mı olacak?

- Halk TV hafta sonu görkemli hatıralar. Bu yüzden Halk TV seyretmiyorum tamamen ideolojik kendi kendine bir şeyler söylüyor. Bir de Özlem Gürses tamamen inandırıcılıktan uzak başka gençlere şans verin. Yoksa kimse seyretmeyecek. Ben bu yüzden seyretmiyorum.

- Halk TV de şirin hanım çok yetersiz. Yanında Emin Çapa gibi bir dev var, mütevazılığının farkında değil. Kadın ben bu konu için Buradayım. Başka konular için bir gece geleyim diyor. Yıllar önce de muhabirken bir olayda yere düşmüştü. Yere düştü ya. O gün gibi bugünde kendisi konunun önünde olmak istiyor.

- Halk TV Açıkça programının sunucusu hakkında şikayetim var. Programa çıkarılan gazeteci hakkında şikayetim var. Sürekli bir şeyler içiliyor, sürekli öksürülüyor. Programın sunucusu sürekli burun çekiyor ve öksürüyor çıkarmayın programa şiddetle kınıyorum, izleyiciye saygılı olun.

Halk TV hakkında yapılan şikayetler ile HdtvlerTV arasında bir ilgi yoktur. Alıntıdır.