1. Hdtvler
  2. Haber TV
  3. MEK TV

MEK TV

MEK TV Canlı izle - Milli Ekonomi Kanalı

Sancaktar Medya Grubu'nun sahibi olduğu MEK TV, Milli Ekonomi Kanalı tam adıyla, güncel ve tarafsız haberleriyle diğer kanallardan ayrılmaktadır. Yerli ve dünya ekonomi haberlerinin yanı sıra borsa ve analiz konularını da izleyicilerle paylaşan kanal, 1 Ocak 2023'te yayın hayatına başlamıştır.

MEK TV'nin yayın geçmişi, bazı olumsuz nedenlerden dolayı durdurulmuş ve daha sonra Sancaktar Medya Grubu tarafından satın alınarak 2023 yılında yeniden başlatılmıştır. Kanalın genel yayın yönetmeni Hasan Kurtulmuş, borsa, analist ve ekonomi konularını yorumlayarak izleyicilere aktarmaktadır.

İstanbul Üsküdar'da bulunan yayın merkezinde yayın yapan MEK TV, aynı zamanda web sitesi üzerinden de canlı yayın akışı sağlamaktadır. Kanalın canlı yayınları, genellikle ekonomi ve borsa konuları üzerinde yoğunlaşmaktadır.

MEK TV, karasal ve uydu yayınları ile Türkiye genelinde yayın yapmaktadır. Kanalın HD olarak yayın yapma çalışmaları devam etmektedir. Türksat 4A, D-Smart, Digitürk, TiviBu ve Turkcell TV+ gibi birçok platform üzerinden izlenebilmektedir.

MEK TV, izleyicilerinin talep ve önerilerine önem vermektedir. Bu nedenle, talep ve önerileri 0 (532) 502 50 97 veya 444 2 416 numaralı hatlardan kabul etmektedir. Ayrıca, [email protected] mail adresi üzerinden de sorulara yanıt vermektedir.

MEK TV olarak adını duyurduğu Milli Ekonomi Kanalı, ülke ekonomisinin olumlu yönde geliştiğini ekranlarda gösterecek. Milli Ekonomi Kanalı kuruldu. İstanbul merkezli MEK TV’nin yeni TV  yayını hayatına başlayacağını ifade eden Mustafa Karaman, ”Ekonomik verileri gerçekçi bir şekilde analiz edebilecek bir kanalın bu ülkede kurulması lazım. Sancaktar Medya olarak eski bit TV kanalını Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’ndan satın aldık. TV’nin ismini değiştirdik Milli Ekonomi Kanalı olarak yayın hayatına 2018 yılının başında başladık” diye konuştu. Mek TV Canlı yayın ile ekonomi haberlerini takip edebilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Son Toplayıcılar
STAR TV HD Fazilet Hanım ve Kızları
SHOW TV HD Aslı Hünel ile Gelin Evi
ATV HD Mutfak Bahane
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Aşk Bir Rüya
TV100 HD Haber Bülteni
360 TV HD Ben Bilirim
TRT SPOR HD İtalya Kupası Özetler
A SPOR HD Bir Zamanlar Futbol
TRT HABER HD Haber 03
A HABER HD A Haber Gece
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
ÜLKE TV HD Tekrar Programlar
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Halk TV'de Bugün
TV 8 HD Tuzak
KANAL D HD Güneşi Beklerken
TV8,5 HD Damac - Al Ittihad
CNNTÜRK HD Gece Haberleri
TGRT HABER HD Gece Haberleri
HABER GLOBAL HD Haber Bülteni
TVNET HD Bin 1
TLC HD Amerikan Canavarı
D MAX HD İkinci El Kralları
TRT BELGESEL HD Avustralyalı Yılan Kovboyları
CARTOON NETWORK Clarence
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Ahmet Özhan İle Gönül Yolu
FBTV - Fenerbahçe Analiz Fenerbahçe
TEVE 2 Kanıt
BLOOMBERG HT Great British Railway Journeys