1. Hdtvler
  2. Haber TV
  3. MEK TV

MEK TV

MEK TV Canlı izle - Milli Ekonomi Kanalı

Sancaktar Medya Grubu'nun sahibi olduğu MEK TV, Milli Ekonomi Kanalı tam adıyla, güncel ve tarafsız haberleriyle diğer kanallardan ayrılmaktadır. Yerli ve dünya ekonomi haberlerinin yanı sıra borsa ve analiz konularını da izleyicilerle paylaşan kanal, 1 Ocak 2023'te yayın hayatına başlamıştır.

MEK TV'nin yayın geçmişi, bazı olumsuz nedenlerden dolayı durdurulmuş ve daha sonra Sancaktar Medya Grubu tarafından satın alınarak 2023 yılında yeniden başlatılmıştır. Kanalın genel yayın yönetmeni Hasan Kurtulmuş, borsa, analist ve ekonomi konularını yorumlayarak izleyicilere aktarmaktadır.

İstanbul Üsküdar'da bulunan yayın merkezinde yayın yapan MEK TV, aynı zamanda web sitesi üzerinden de canlı yayın akışı sağlamaktadır. Kanalın canlı yayınları, genellikle ekonomi ve borsa konuları üzerinde yoğunlaşmaktadır.

MEK TV, karasal ve uydu yayınları ile Türkiye genelinde yayın yapmaktadır. Kanalın HD olarak yayın yapma çalışmaları devam etmektedir. Türksat 4A, D-Smart, Digitürk, TiviBu ve Turkcell TV+ gibi birçok platform üzerinden izlenebilmektedir.

MEK TV, izleyicilerinin talep ve önerilerine önem vermektedir. Bu nedenle, talep ve önerileri 0 (532) 502 50 97 veya 444 2 416 numaralı hatlardan kabul etmektedir. Ayrıca, [email protected] mail adresi üzerinden de sorulara yanıt vermektedir.

MEK TV olarak adını duyurduğu Milli Ekonomi Kanalı, ülke ekonomisinin olumlu yönde geliştiğini ekranlarda gösterecek. Milli Ekonomi Kanalı kuruldu. İstanbul merkezli MEK TV’nin yeni TV  yayını hayatına başlayacağını ifade eden Mustafa Karaman, ”Ekonomik verileri gerçekçi bir şekilde analiz edebilecek bir kanalın bu ülkede kurulması lazım. Sancaktar Medya olarak eski bit TV kanalını Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’ndan satın aldık. TV’nin ismini değiştirdik Milli Ekonomi Kanalı olarak yayın hayatına 2018 yılının başında başladık” diye konuştu. Mek TV Canlı yayın ile ekonomi haberlerini takip edebilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Gönül Dağı
STAR TV HD Baba Ocağı
SHOW TV HD Bahar
ATV HD Maraşlı
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Tekrar Programlar
TV100 HD Taksim Meydanı
360 TV HD Aileler Yarışıyor
TRT SPOR HD Trendyol 1. Lig/Play Off 2. Tur 1. Maçı
A SPOR HD Ana Haber
TRT HABER HD Haber 03
A HABER HD A Haber Gece
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Halk TV'de Bugün
TV 8 HD Zuhal Topal'la Yemekteyiz
KANAL D HD Arka Sokaklar
TV8,5 HD Avrupa ve Konferans Ligi Magazin
CNNTÜRK HD Tarafsız Bölge
TGRT HABER HD Yakup Sağlam ile Her Gece
HABER GLOBAL HD Mesele
TVNET HD Belgesel
TLC HD Karayip Evleri
D MAX HD Antika Avcıları
TRT BELGESEL HD Nasıl Çalışır
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Nazende
FBTV - Fenerbahçe Final Four’a Doğru
TEVE 2 Fatmagül'ün Suçu Ne?
BLOOMBERG HT Girişimcilik Dünyası