1. Hdtvler
  2. Müzik TV
  3. MİLYON TV

MİLYON TV

Türkiye Milyon TV Canlı izle - Milyon TV Canlı Yayın

Milyon TV canlı yayın hizmeti veren bir müzik kanalıdır ve Arpej Yapım bünyesinde 2016 yılında yayın hayatına başlamıştır. Genel yayın merkezi Beşiktaş / İstanbul’da bulunan kanal, sarı yuvarlak içerisine gölgelendirilmiş bold Milyon TV yazılı logoyu kullanmaktadır.

Milyon TV, Türkiye ve dünya genelinde listelerde yerini almış popüler müzik kliplerini canlı olarak yayınlamaktadır. Ayrıca açık hava konserleri ve müzik etkinlikleri de yayınlanmaktadır. Yayın çizgisini bozmadan ilerleyen kanal, gençleri etkileyen sponsorluklar ve çeşitli projelerle adından söz ettirmektedir.

Kanal, 7/24 farklı programlar ile izleyicilerine hizmet vermektedir. Türkiye ve Kıbrıs başta olmak üzere dünya genelinden hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahiptir. Milyon TV yayın akışında, her saat ve aralıkta farklı programlar yer almaktadır. Örneğin, Türkü Saati programı ile her yöreye ait Türkü klipleri yayınlanmaktadır. Milyon Vizyon programı, magazin ve vizyon da yerini alan filmler ve diziler hakkında bantlar paylaşmaktadır. Klip Yayını programı ise Türkiye ve Avrupa'daki hit almış klipleri yayınlamaktadır.

Hande ile Top 10 programı, en çok izlenen programları arasında yer almaktadır. Zeynep Mansur'un sunduğu "Zeynep Mansur ile Havalar 1500" programı, şehir şehir hava durumları hakkında bilgiler vermektedir. Diğer en çok izlenen programlarından birisi de Zeynep Bozkaya LiveStyle programıdır. Zeynep Bozkaya'nın moderatörlüğünü yaptığı programda, alanında uzman sanatçılar konuk olmaktadır. Velet Dada programı ise, sinema, tiyatro ve müzik alanında uzman konukların yerini aldığı stand-up tarzında gerçekleşen eğlence programıdır.

Milyon TV canlı yayın hizmeti sunmaktadır ve müzik kategorisindeki yayınlarıyla gençler tarafından beğeniyle takip edilmektedir.

Türkiye Müzik Televizyon kanalı Milyon TV Canlı yayın sayfamızı sizler için hazırladık. Milyon TV Canlı izle, Milyon TV ve Türkiye TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu. Kesintisiz Canlı Milyon TV izle. Milyon TV ile en iyi festivalleri, en güzel müzik kliplerini izleyebilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Gönül Dağı
STAR TV HD Büyükbaba ile Savaş
SHOW TV HD Güldür Güldür Show
ATV HD Kardeşlerim
BEYAZ TV HD Satılık Ruh
KANAL 7 HD Emanet
TV100 HD Kübra Par ile Farklı Açılar
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Stadyum
A SPOR HD 90+1
beIN SPORTS HABER HD Skor
TRT HABER HD Haber 22
A HABER HD Satır Arası
HABERTÜRK TV HD Gerçek Fikri Ne?
NTV HD Sinan Canan İle Açık Beyin
HALK TV HD Nasıl Olacak?
TV 8 HD Survivor All Star 2024
KANAL D HD Üç Kız Kardeş
TV8,5 HD Son Karar
CNNTÜRK HD CNN TÜRK Masası
TGRT HABER HD Berat Kandili Özel Yayın
HABER GLOBAL HD Müzakere
TVNET HD Seçime Doğru
TLC HD Öldürebilir miyim, Anne?
D MAX HD Modern Rehinciler
TRT BELGESEL HD Kırk
CARTOON NETWORK Teen Titans Go!
TRT ÇOCUK HD Kehribar İle Boncuk
TRT MÜZİK HD Metin Şentürk İle Gönülden Gönüle
FBTV - Fenerbahçe Maçın Ardından
TEVE 2 Ben Bilmem Eşim Bilir
BLOOMBERG HT Akustikhane