1. Hdtvler
  2. Müzik TV
  3. MİLYON TV

MİLYON TV

Türkiye Milyon TV Canlı izle - Milyon TV Canlı Yayın

Milyon TV canlı yayın hizmeti veren bir müzik kanalıdır ve Arpej Yapım bünyesinde 2016 yılında yayın hayatına başlamıştır. Genel yayın merkezi Beşiktaş / İstanbul’da bulunan kanal, sarı yuvarlak içerisine gölgelendirilmiş bold Milyon TV yazılı logoyu kullanmaktadır.

Milyon TV, Türkiye ve dünya genelinde listelerde yerini almış popüler müzik kliplerini canlı olarak yayınlamaktadır. Ayrıca açık hava konserleri ve müzik etkinlikleri de yayınlanmaktadır. Yayın çizgisini bozmadan ilerleyen kanal, gençleri etkileyen sponsorluklar ve çeşitli projelerle adından söz ettirmektedir.

Kanal, 7/24 farklı programlar ile izleyicilerine hizmet vermektedir. Türkiye ve Kıbrıs başta olmak üzere dünya genelinden hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahiptir. Milyon TV yayın akışında, her saat ve aralıkta farklı programlar yer almaktadır. Örneğin, Türkü Saati programı ile her yöreye ait Türkü klipleri yayınlanmaktadır. Milyon Vizyon programı, magazin ve vizyon da yerini alan filmler ve diziler hakkında bantlar paylaşmaktadır. Klip Yayını programı ise Türkiye ve Avrupa'daki hit almış klipleri yayınlamaktadır.

Hande ile Top 10 programı, en çok izlenen programları arasında yer almaktadır. Zeynep Mansur'un sunduğu "Zeynep Mansur ile Havalar 1500" programı, şehir şehir hava durumları hakkında bilgiler vermektedir. Diğer en çok izlenen programlarından birisi de Zeynep Bozkaya LiveStyle programıdır. Zeynep Bozkaya'nın moderatörlüğünü yaptığı programda, alanında uzman sanatçılar konuk olmaktadır. Velet Dada programı ise, sinema, tiyatro ve müzik alanında uzman konukların yerini aldığı stand-up tarzında gerçekleşen eğlence programıdır.

Milyon TV canlı yayın hizmeti sunmaktadır ve müzik kategorisindeki yayınlarıyla gençler tarafından beğeniyle takip edilmektedir.

Türkiye Müzik Televizyon kanalı Milyon TV Canlı yayın sayfamızı sizler için hazırladık. Milyon TV Canlı izle, Milyon TV ve Türkiye TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu. Kesintisiz Canlı Milyon TV izle. Milyon TV ile en iyi festivalleri, en güzel müzik kliplerini izleyebilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Zafere Kaçış
STAR TV HD Vikingler: Büyük Macera
SHOW TV HD Köşeyi Dönen Adam
ATV HD Maide'nin Altın Günü
BEYAZ TV HD Söz Sende
KANAL 7 HD Dr. Feridun Kunak'la Evinize Sağlık
TV100 HD Haber Bülteni
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Yüz Yüze Futbol
A SPOR HD Spor Ajansı
beIN SPORTS HABER HD Gün Ortası
TRT HABER HD Haber 13
A HABER HD Ajans Hafta Sonu
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Haber Bülteni
HALK TV HD Haberler
TV 8 HD Gazete Magazin
KANAL D HD Arda'nın Mutfağı
TV8,5 HD Türkiye Mini Futbol Ligi
CNNTÜRK HD Haber
TGRT HABER HD Hafta Sonu Haber
HABER GLOBAL HD Haber Bülteni
TVNET HD Haber
TLC HD Hint Düğünü Bizim İşimiz
D MAX HD Şehrin En İyi Lezzetleri
TRT BELGESEL HD Yiyeceğin Serüveni
CARTOON NETWORK Patron Bebek Yine İş Başında
TRT ÇOCUK HD İbi
TRT MÜZİK HD Kapadokya Günlükleri
FBTV - Fenerbahçe FB Beko - Anadolu Efes
TEVE 2 Rehber
BLOOMBERG HT Tarih Keyfi