1. Hdtvler
  2. Müzik TV
  3. MİLYON TV

MİLYON TV

Türkiye Milyon TV Canlı izle - Milyon TV Canlı Yayın

Milyon TV canlı yayın hizmeti veren bir müzik kanalıdır ve Arpej Yapım bünyesinde 2016 yılında yayın hayatına başlamıştır. Genel yayın merkezi Beşiktaş / İstanbul’da bulunan kanal, sarı yuvarlak içerisine gölgelendirilmiş bold Milyon TV yazılı logoyu kullanmaktadır.

Milyon TV, Türkiye ve dünya genelinde listelerde yerini almış popüler müzik kliplerini canlı olarak yayınlamaktadır. Ayrıca açık hava konserleri ve müzik etkinlikleri de yayınlanmaktadır. Yayın çizgisini bozmadan ilerleyen kanal, gençleri etkileyen sponsorluklar ve çeşitli projelerle adından söz ettirmektedir.

Kanal, 7/24 farklı programlar ile izleyicilerine hizmet vermektedir. Türkiye ve Kıbrıs başta olmak üzere dünya genelinden hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahiptir. Milyon TV yayın akışında, her saat ve aralıkta farklı programlar yer almaktadır. Örneğin, Türkü Saati programı ile her yöreye ait Türkü klipleri yayınlanmaktadır. Milyon Vizyon programı, magazin ve vizyon da yerini alan filmler ve diziler hakkında bantlar paylaşmaktadır. Klip Yayını programı ise Türkiye ve Avrupa'daki hit almış klipleri yayınlamaktadır.

Hande ile Top 10 programı, en çok izlenen programları arasında yer almaktadır. Zeynep Mansur'un sunduğu "Zeynep Mansur ile Havalar 1500" programı, şehir şehir hava durumları hakkında bilgiler vermektedir. Diğer en çok izlenen programlarından birisi de Zeynep Bozkaya LiveStyle programıdır. Zeynep Bozkaya'nın moderatörlüğünü yaptığı programda, alanında uzman sanatçılar konuk olmaktadır. Velet Dada programı ise, sinema, tiyatro ve müzik alanında uzman konukların yerini aldığı stand-up tarzında gerçekleşen eğlence programıdır.

Milyon TV canlı yayın hizmeti sunmaktadır ve müzik kategorisindeki yayınlarıyla gençler tarafından beğeniyle takip edilmektedir.

Türkiye Müzik Televizyon kanalı Milyon TV Canlı yayın sayfamızı sizler için hazırladık. Milyon TV Canlı izle, Milyon TV ve Türkiye TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu. Kesintisiz Canlı Milyon TV izle. Milyon TV ile en iyi festivalleri, en güzel müzik kliplerini izleyebilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Diriliş Ertuğrul
STAR TV HD Güzel Köylü
SHOW TV HD Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
ATV HD Esra Erol'da
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Kan Çiçekleri
TV100 HD Akşam Raporu
360 TV HD Aileler Yarışıyor
TRT SPOR HD Hedef Süper Lig
A SPOR HD Spor Gündemi
beIN SPORTS HABER HD Süper Lig Maç Özetleri
TRT HABER HD Günün İçinden
A HABER HD Ajans Akşama Doğru
HABERTÜRK TV HD HT 360
ÜLKE TV HD Akşama Doğru
NTV HD Günün İçinden
HALK TV HD Gündem Özel
TV 8 HD Zuhal Topal'la Yemekteyiz
KANAL D HD Aşk-ı Memnu
TV8,5 HD Galatasaray - Kopenhag
CNNTÜRK HD Günlük
TGRT HABER HD Günün İçinden
HABER GLOBAL HD Günün Nabzı