1. Hdtvler
  2. Çocuk TV
  3. TRT ÇOCUK HD

TRT ÇOCUK HD Babamın Gölgesi 1915

23:00 Babamın Gölgesi 1915
23:25 Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
23:50 Variloto

Türkiye TRT ÇOCUK Canlı izle - TRT Çocuk HD Canlı Yayın

Türkiye Televizyon kanalı TRT Çocuk Canlı yayın sayfamızı sizler için hazırladık. TRT Çocuk Canlı izle, TRT Çocuk ve Türkiye TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu. Kesintisiz Canlı TRT Çocuk izle. TRT Çocuk web sitesinde, canlı tv izle, oyun oyna, çizgi film izle, yarışmalara başvur ve eğlenceyi yakala! Rafadan Tayfa, Akıllı Tavşan Momo, İbi gibi seçme programları izle.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Gönül Dağı
STAR TV HD Büyükbaba ile Savaş
SHOW TV HD Güldür Güldür Show
ATV HD Kardeşlerim
BEYAZ TV HD Satılık Ruh
KANAL 7 HD Sakarya Fırat
TV100 HD Kübra Par ile Farklı Açılar
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Teknik Analiz
A SPOR HD Takım Oyunu
beIN SPORTS HABER HD Coupe De France Goller
TRT HABER HD Haber 23
A HABER HD Satır Arası
HABERTÜRK TV HD Gerçek Fikri Ne?
NTV HD Haber Bülteni
HALK TV HD Nasıl Olacak?
TV 8 HD Survivor All Star 2024
KANAL D HD Üç Kız Kardeş
TV8,5 HD Zwolle - PSV
CNNTÜRK HD CNN TÜRK Masası
TGRT HABER HD Stüdyoda Futbol
HABER GLOBAL HD Hakan Ural ile Cumartesi Sayfası
TVNET HD Seçime Doğru
TLC HD Amerikan Dedektif
D MAX HD Cevher Avı
TRT BELGESEL HD Orada Bir Yer
CARTOON NETWORK Sevimli Kahramanlar Hikayeler
TRT ÇOCUK HD Babamın Gölgesi 1915
TRT MÜZİK HD Damlalar
FBTV - Fenerbahçe Maçın Ardından
TEVE 2 Kanıt
BLOOMBERG HT The David Rubenstein Show

TRT ÇOCUK Canlı izle

TRT Çocuk Canlı, Türkiye'nin önde gelen çizgi film kanallarından biridir. 2008 yılında test yayınlarına başlayan kanal, çocuklar için eğitici ve öğretici içerikler sunmakta ve geniş bir program çeşitliliğiyle izleyicilerine hitap etmektedir.

Kanaldaki programlar arasında çizgi filmler, çizgi diziler, animeler, çizgi sinemalar, yarışma programları, bilgi yarışmaları, el becerileri programları, okul öncesi ve sonrası programlar gibi birçok kategori yer almaktadır. TRT Çocuk, çocukların gelişimine katkıda bulunacak şekilde özenle hazırlanan programlarıyla da öne çıkmaktadır.

Çocuklar, TRT Çocuk kanalı sayesinde sadece eğlenmekle kalmıyor, aynı zamanda eğitimlerine de katkı sağlıyorlar. Kanal, çocukların matematik, dil ve kültür gibi konularda bilgi sahibi olmalarına yardımcı olan programlar sunmaktadır.

Örneğin, Sihirli Matematik programı hem eğlenceli hem de öğretici bir içeriğe sahiptir. Çocuklar, programda matematikle ilgili konuları öğrenirken aynı zamanda sihir numaralarıyla eğleniyorlar. TRT Çocuk Canlı izle ayrıca, Türk kültürüne ve sanatına dair programlarla da çocukların kültürel gelişimine katkıda bulunuyor.

TRT Çocuk kanalı, yayın akışında da çocukların ilgisini çekecek programlar sunuyor. Nasreddin Hoca gibi kültürümüzün parçası olan hikayelerin karakterleri çizgi dizi olarak yer alıyor. Pırıl çizgi dizisi ise matematiği eğlenceli bir hale getiriyor. Limon ve Zeytin gibi sevilen karakterlerin maceraları ve Tuhaf İşler Takımı'nın sıradışı olayları çözme hikayeleri de TRT Çocuk ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Sonuç olarak, TRT Çocuk kanalı Türkiye'de çocuklar için oluşturulan en iyi çizgi film kanallarından biridir. Eğitici ve öğretici programları sayesinde çocukların gelişimine katkıda bulun.