1. Hdtvler
  2. Dini TV
  3. VAV TV

VAV TV

VAV TV Canlı izle

Vav TV canlı yayınını 7 gün 24 saat burada kesintisiz iki alternatifli canlı yayın ile izleyebilirsiniz.

VAV TV, Turkuvaz Medya'nın izleyicilerine doğru bilgi ve anlamlı iç görüler sunmayı amaçlayan yeni bir kanalıdır. Kanal, en sık izlenen ve araştırılan konuları dini içerik vurgulayarak sunmaya odaklanıyor.

VAV TV'nin temel amacı İslami bilgileri tüm insanlara ulaştırmak ve gelişmesini sağlamaktır. Kanal, çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin bilgi birikimlerini hedefleme ilkesiyle çalışmaktadır.

VAV TV canlı yayın programları, düzenli olarak yararlı dini bilgiler sunmasıyla bilinir. Kanal, İslam kültür ve medeniyetini doğru bilgi ve esaslarla sunmaya kararlıdır. Prensipleri Kuran'a dayanmaktadır.

VAV TV, izleyicilerine en doğru, dürüst ve sağlıklı bilgileri sunma konusundaki kararlılığıyla tanınmaktadır. Ekibi, dini uygulamaları araştırmak ve hedef kitlesi tarafından en sık sorulan soruları yanıtlamak için çalışmalar yürütür.

Kanal ağırlıklı olarak İslami ilkeleri entelektüel bir bakış açısıyla yayınlamaktadır. İzleyicilere en doğru bilgiyi sunmak amacıyla ana bilgi kaynağı olarak Kuran'ı vurgular. Kanal aynı zamanda Anadolu medeniyetinin İslam diniyle harmanlanmış eşsiz güzelliğini de sunmayı amaçlıyor.

En çok izleyiciyi canlı yayınlar çektiği için kanal, yeni fikir ve içerikler sunmaya odaklanırken en çok izlenen programlara da yayın takviminde yer veriyor.

VAV TV'nin amacı, hedef kitleye kendilerine uygun bilgiyi sunmaktır. İslam kültür ve medeniyetini uygun ve doğru bir şekilde tasvir etmeyi amaçlar.

VAV TV, hedeflerine ulaşmasını sağlamak için çeşitli önlemler almıştır. Dini bayramlara uygun içerik sunmakta olup, programları İslam'ın en güzel örneklerini yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

VAV TV'nin yayın programı ve içeriği, kanalın ilke ve hedeflerine ulaşmasını sağlamak için düzenli olarak gözden geçirilmektedir. Kanal, Türksat 4A, Tivibu, D-Smart VoloTV ve Digiturk dahil olmak üzere birçok platformda mevcuttur.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
STAR TV HD İstanbullu Gelin
SHOW TV HD Katil Avcısı
BEYAZ TV HD Ninja'nın İntikamı
TV100 HD Alfapetek
360 TV HD Ben Bilirim
TRT SPOR HD Spor Artı
A SPOR HD Transfer Raporu
TRT HABER HD Gece Bakışı
A HABER HD Gece Ajansı
HABERTÜRK TV HD Türkiye'nin Nabzı
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Halk TV'de Bugün
TV 8 HD MasterChef Türkiye
KANAL D HD Hızlı ve Öfkeli 9
TV8,5 HD Büyük Rekabetler
CNNTÜRK HD Gece Haberleri
TGRT HABER HD Ana Haber
HABER GLOBAL HD Sıra Dışı Gündem
TVNET HD Belgesel
TLC HD Kayıp
D MAX HD Amerikan Hurda Avcıları
TRT BELGESEL HD Şefin Özel Konuğu
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Gönülde Bir
FBTV - Fenerbahçe FB Alagöz Holding - Asvel
TEVE 2 Binbir Gece
BLOOMBERG HT The David Rubenstein Show