1. Hdtvler
  2. Dini TV
  3. VAV TV

VAV TV

VAV TV Canlı izle

Vav TV canlı yayınını 7 gün 24 saat burada kesintisiz iki alternatifli canlı yayın ile izleyebilirsiniz.

VAV TV, Turkuvaz Medya'nın izleyicilerine doğru bilgi ve anlamlı iç görüler sunmayı amaçlayan yeni bir kanalıdır. Kanal, en sık izlenen ve araştırılan konuları dini içerik vurgulayarak sunmaya odaklanıyor.

VAV TV'nin temel amacı İslami bilgileri tüm insanlara ulaştırmak ve gelişmesini sağlamaktır. Kanal, çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin bilgi birikimlerini hedefleme ilkesiyle çalışmaktadır.

VAV TV canlı yayın programları, düzenli olarak yararlı dini bilgiler sunmasıyla bilinir. Kanal, İslam kültür ve medeniyetini doğru bilgi ve esaslarla sunmaya kararlıdır. Prensipleri Kuran'a dayanmaktadır.

VAV TV, izleyicilerine en doğru, dürüst ve sağlıklı bilgileri sunma konusundaki kararlılığıyla tanınmaktadır. Ekibi, dini uygulamaları araştırmak ve hedef kitlesi tarafından en sık sorulan soruları yanıtlamak için çalışmalar yürütür.

Kanal ağırlıklı olarak İslami ilkeleri entelektüel bir bakış açısıyla yayınlamaktadır. İzleyicilere en doğru bilgiyi sunmak amacıyla ana bilgi kaynağı olarak Kuran'ı vurgular. Kanal aynı zamanda Anadolu medeniyetinin İslam diniyle harmanlanmış eşsiz güzelliğini de sunmayı amaçlıyor.

En çok izleyiciyi canlı yayınlar çektiği için kanal, yeni fikir ve içerikler sunmaya odaklanırken en çok izlenen programlara da yayın takviminde yer veriyor.

VAV TV'nin amacı, hedef kitleye kendilerine uygun bilgiyi sunmaktır. İslam kültür ve medeniyetini uygun ve doğru bir şekilde tasvir etmeyi amaçlar.

VAV TV, hedeflerine ulaşmasını sağlamak için çeşitli önlemler almıştır. Dini bayramlara uygun içerik sunmakta olup, programları İslam'ın en güzel örneklerini yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

VAV TV'nin yayın programı ve içeriği, kanalın ilke ve hedeflerine ulaşmasını sağlamak için düzenli olarak gözden geçirilmektedir. Kanal, Türksat 4A, Tivibu, D-Smart VoloTV ve Digiturk dahil olmak üzere birçok platformda mevcuttur.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Gönül Dağı
STAR TV HD Büyükbaba ile Savaş
SHOW TV HD Güldür Güldür Show
ATV HD Kardeşlerim
BEYAZ TV HD Satılık Ruh
KANAL 7 HD Emanet
TV100 HD Kübra Par ile Farklı Açılar
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Stadyum
A SPOR HD 90+1
beIN SPORTS HABER HD Skor
TRT HABER HD Haber 22
A HABER HD Satır Arası
HABERTÜRK TV HD Gerçek Fikri Ne?
NTV HD Sinan Canan İle Açık Beyin
HALK TV HD Nasıl Olacak?
TV 8 HD Survivor All Star 2024
KANAL D HD Üç Kız Kardeş
TV8,5 HD Son Karar
CNNTÜRK HD CNN TÜRK Masası
TGRT HABER HD Berat Kandili Özel Yayın
HABER GLOBAL HD Müzakere
TVNET HD Seçime Doğru
TLC HD Öldürebilir miyim, Anne?
D MAX HD Modern Rehinciler
TRT BELGESEL HD Kırk
CARTOON NETWORK Teen Titans Go!
TRT ÇOCUK HD Heidi
TRT MÜZİK HD Metin Şentürk İle Gönülden Gönüle
FBTV - Fenerbahçe Maçın Ardından
TEVE 2 Ben Bilmem Eşim Bilir
BLOOMBERG HT Akustikhane