1. Hdtvler
  2. Dini TV
  3. VAV TV

VAV TV

VAV TV Canlı izle

Vav TV canlı yayınını 7 gün 24 saat burada kesintisiz iki alternatifli canlı yayın ile izleyebilirsiniz.

VAV TV, Turkuvaz Medya'nın izleyicilerine doğru bilgi ve anlamlı iç görüler sunmayı amaçlayan yeni bir kanalıdır. Kanal, en sık izlenen ve araştırılan konuları dini içerik vurgulayarak sunmaya odaklanıyor.

VAV TV'nin temel amacı İslami bilgileri tüm insanlara ulaştırmak ve gelişmesini sağlamaktır. Kanal, çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin bilgi birikimlerini hedefleme ilkesiyle çalışmaktadır.

VAV TV canlı yayın programları, düzenli olarak yararlı dini bilgiler sunmasıyla bilinir. Kanal, İslam kültür ve medeniyetini doğru bilgi ve esaslarla sunmaya kararlıdır. Prensipleri Kuran'a dayanmaktadır.

VAV TV, izleyicilerine en doğru, dürüst ve sağlıklı bilgileri sunma konusundaki kararlılığıyla tanınmaktadır. Ekibi, dini uygulamaları araştırmak ve hedef kitlesi tarafından en sık sorulan soruları yanıtlamak için çalışmalar yürütür.

Kanal ağırlıklı olarak İslami ilkeleri entelektüel bir bakış açısıyla yayınlamaktadır. İzleyicilere en doğru bilgiyi sunmak amacıyla ana bilgi kaynağı olarak Kuran'ı vurgular. Kanal aynı zamanda Anadolu medeniyetinin İslam diniyle harmanlanmış eşsiz güzelliğini de sunmayı amaçlıyor.

En çok izleyiciyi canlı yayınlar çektiği için kanal, yeni fikir ve içerikler sunmaya odaklanırken en çok izlenen programlara da yayın takviminde yer veriyor.

VAV TV'nin amacı, hedef kitleye kendilerine uygun bilgiyi sunmaktır. İslam kültür ve medeniyetini uygun ve doğru bir şekilde tasvir etmeyi amaçlar.

VAV TV, hedeflerine ulaşmasını sağlamak için çeşitli önlemler almıştır. Dini bayramlara uygun içerik sunmakta olup, programları İslam'ın en güzel örneklerini yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

VAV TV'nin yayın programı ve içeriği, kanalın ilke ve hedeflerine ulaşmasını sağlamak için düzenli olarak gözden geçirilmektedir. Kanal, Türksat 4A, Tivibu, D-Smart VoloTV ve Digiturk dahil olmak üzere birçok platformda mevcuttur.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Diriliş Ertuğrul
STAR TV HD Güzel Köylü
SHOW TV HD Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
ATV HD Esra Erol'da
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Kan Çiçekleri
TV100 HD Akşam Raporu
360 TV HD Aileler Yarışıyor
TRT SPOR HD Hedef Süper Lig
A SPOR HD Spor Gündemi
beIN SPORTS HABER HD Trendyol 1. Lig Maç Özetleri
TRT HABER HD Günün İçinden
A HABER HD Ajans Gün İçi
HABERTÜRK TV HD Haber Hattı
ÜLKE TV HD Akşama Doğru
NTV HD Paranın Nabzı
HALK TV HD Gündem Özel
TV 8 HD Zuhal Topal'la Yemekteyiz
KANAL D HD Aşk-ı Memnu
TV8,5 HD Galatasaray - Kopenhag
CNNTÜRK HD Günlük
TGRT HABER HD Spor Bülteni
HABER GLOBAL HD Günün Nabzı
TVNET HD Spor
TLC HD Eskimeyen Lüksler
D MAX HD İkinci El Kralları
TRT BELGESEL HD Kurt
CARTOON NETWORK Cesur Prens Ivandoe
TRT ÇOCUK HD Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
TRT MÜZİK HD Yürek Sazı
FBTV - Fenerbahçe Konferans Ligi Goller
TEVE 2 Yalan Dünya
BLOOMBERG HT Finans Merkezi