1. Hdtvler
  2. Belgesel TV
  3. WOMAN TV

WOMAN TV

WOMAN TV Canlı İzle - Kadınlar İçin Özel Yayınlar ve Programlar

Kadınlar için özel olarak tasarlanmış bir televizyon kanalı olan WOMAN TV, güncel ve kaliteli içerikleriyle izleyicilerine hizmet vermektedir. Kanal, kadınların hayatına dokunan birçok konuda programlar yayınlamaktadır. Peki, WOMAN TV'nin izleyicilerine neler sunuyor?

WOMAN TV'nin yayın akışında kadınların günlük hayatına dokunan birçok program bulunmaktadır. Moda, güzellik, sağlık, spor, yemek tarifleri gibi konuların yanı sıra, kadınların kariyer hayatına dair öğütler veren, ev dekorasyonu, bebek bakımı gibi konuları ele alan programlar da bulunmaktadır. WOMAN TV, kadın izleyicilerinin hayatını kolaylaştırmak, bilgilendirmek ve eğlendirmek için pek çok farklı içeriği bir arada sunmaktadır.

Moda dünyasına ilgi duyan kadınların takip edebileceği programlar da WOMAN TV'de yer almaktadır. Moda trendleri, yeni sezon ürünleri ve moda haftaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen izleyiciler, kanalın moda programlarını takip edebilirler. Ayrıca, kadınların güzelliği konusunda da farklı programlar yayınlayan WOMAN TV, makyaj, cilt bakımı, saç bakımı gibi konuları ele alan programlarla izleyicilerine rehberlik etmektedir.

Sağlık konusunda da pek çok programa ev sahipliği yapan WOMAN TV, kadınların sağlıklı yaşam sırlarını paylaşmaktadır. Diyetisyenler, fitness uzmanları ve doktorlar tarafından hazırlanan programlarla izleyiciler, sağlıklı yaşam konusunda bilinçlenmektedirler.

WOMAN TV'nin yayın akışında kadınların kariyer hayatına dair programlar da yer almaktadır. İş dünyasındaki başarılı kadınların hayat hikayeleri, kariyer planlaması, iş hayatında başarılı olmanın sırları gibi konuları ele alan programlar, kadınların kariyer hayatını yönlendirmelerine yardımcı olmaktadır.

Ev ve aile hayatına dair programlar da WOMAN TV'nin yayın akışında yer almaktadır. Ev dekorasyonu, yemek tarifleri, bebek bakımı, çocuk gelişimi gibi konulara dair programlar izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Böylece, kadın izleyiciler ev ve aile hayatıyla ilgili pek çok farklı konuda bilgi sahibi olabilmektedir.

Sonuç olarak, kadınların hayatına dokunan pek çok konuda programlar yayınlayan WOMAN TV, güncel ve kaliteli içerikleriyle Türkiye Kadın Televizyon kanalı Woman TV Canlı yayın sayfamızı sizler için hazırladık. Woman TV Canlı izle, Woman TV ve Türkiye TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu. Kesintisiz Canlı Woman TV izle. WM TV Woman Kadın, 24 Aralık 2018'de Recep Canpolat'ın kurduğu bir kadın kanalıdır. Kanalda kadın, eğitim, yaşam ve belgesel programları yayınlanmaktadır.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD İncir Ağacı
STAR TV HD Sabahın Sultanı Seda Sayan
SHOW TV HD Güzel Günler
ATV HD Müge Anlı ile Tatlı Sert
BEYAZ TV HD Söylemezsem Olmaz
KANAL 7 HD Yemin
TV100 HD Günün Rotası
360 TV HD Gökyüzünden
TRT SPOR HD Trendyol Süper Lig Özetler
A SPOR HD Sabah Sporu
TRT HABER HD Haber 03
A HABER HD Ajans Yeni Gün
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Yeni Bir Sabah
TV 8 HD Aramızda Kalmasın
KANAL D HD Neler Oluyor Hayatta
TV8,5 HD UEFA Youth League Finali
CNNTÜRK HD Gece Haberleri
TGRT HABER HD Gece Haberleri
HABER GLOBAL HD Yeni Gün
TVNET HD Belgesel
TLC HD Kötülük Yanıbaşımda: Gölgeler
D MAX HD Antika Avcıları
TRT BELGESEL HD Geçmişin Gölgesinde
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Arşivden
FBTV - Fenerbahçe Süper Yıldızlar
TEVE 2 Güllerin Savaşı
BLOOMBERG HT Girişimcilik Dünyası