1. Hdtvler
  2. Belgesel TV
  3. WOMAN TV

WOMAN TV

WOMAN TV Canlı İzle - Kadınlar İçin Özel Yayınlar ve Programlar

Kadınlar için özel olarak tasarlanmış bir televizyon kanalı olan WOMAN TV, güncel ve kaliteli içerikleriyle izleyicilerine hizmet vermektedir. Kanal, kadınların hayatına dokunan birçok konuda programlar yayınlamaktadır. Peki, WOMAN TV'nin izleyicilerine neler sunuyor?

WOMAN TV'nin yayın akışında kadınların günlük hayatına dokunan birçok program bulunmaktadır. Moda, güzellik, sağlık, spor, yemek tarifleri gibi konuların yanı sıra, kadınların kariyer hayatına dair öğütler veren, ev dekorasyonu, bebek bakımı gibi konuları ele alan programlar da bulunmaktadır. WOMAN TV, kadın izleyicilerinin hayatını kolaylaştırmak, bilgilendirmek ve eğlendirmek için pek çok farklı içeriği bir arada sunmaktadır.

Moda dünyasına ilgi duyan kadınların takip edebileceği programlar da WOMAN TV'de yer almaktadır. Moda trendleri, yeni sezon ürünleri ve moda haftaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen izleyiciler, kanalın moda programlarını takip edebilirler. Ayrıca, kadınların güzelliği konusunda da farklı programlar yayınlayan WOMAN TV, makyaj, cilt bakımı, saç bakımı gibi konuları ele alan programlarla izleyicilerine rehberlik etmektedir.

Sağlık konusunda da pek çok programa ev sahipliği yapan WOMAN TV, kadınların sağlıklı yaşam sırlarını paylaşmaktadır. Diyetisyenler, fitness uzmanları ve doktorlar tarafından hazırlanan programlarla izleyiciler, sağlıklı yaşam konusunda bilinçlenmektedirler.

WOMAN TV'nin yayın akışında kadınların kariyer hayatına dair programlar da yer almaktadır. İş dünyasındaki başarılı kadınların hayat hikayeleri, kariyer planlaması, iş hayatında başarılı olmanın sırları gibi konuları ele alan programlar, kadınların kariyer hayatını yönlendirmelerine yardımcı olmaktadır.

Ev ve aile hayatına dair programlar da WOMAN TV'nin yayın akışında yer almaktadır. Ev dekorasyonu, yemek tarifleri, bebek bakımı, çocuk gelişimi gibi konulara dair programlar izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Böylece, kadın izleyiciler ev ve aile hayatıyla ilgili pek çok farklı konuda bilgi sahibi olabilmektedir.

Sonuç olarak, kadınların hayatına dokunan pek çok konuda programlar yayınlayan WOMAN TV, güncel ve kaliteli içerikleriyle Türkiye Kadın Televizyon kanalı Woman TV Canlı yayın sayfamızı sizler için hazırladık. Woman TV Canlı izle, Woman TV ve Türkiye TV kanalları HDTVler TV farkıyla sizlerle tekrardan buluştu. Kesintisiz Canlı Woman TV izle. WM TV Woman Kadın, 24 Aralık 2018'de Recep Canpolat'ın kurduğu bir kadın kanalıdır. Kanalda kadın, eğitim, yaşam ve belgesel programları yayınlanmaktadır.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Diriliş Ertuğrul
STAR TV HD Güzel Köylü
SHOW TV HD Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
ATV HD Esra Erol'da
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Candan Öte
TV100 HD Güne Bakış
360 TV HD Aileler Yarışıyor
TRT SPOR HD Hedef Süper Lig
A SPOR HD Spor Gündemi
beIN SPORTS HABER HD Haber
TRT HABER HD Günün İçinden
A HABER HD Ajans Gün İçi
HABERTÜRK TV HD Haber Hattı
ÜLKE TV HD Akşama Doğru
NTV HD Günün İçinden
HALK TV HD Gündem Özel
TV 8 HD Zuhal Topal'la Yemekteyiz
KANAL D HD Aşk-ı Memnu
TV8,5 HD Galatasaray - Kopenhag
CNNTÜRK HD Günlük
TGRT HABER HD Günün İçinden
HABER GLOBAL HD Günün Nabzı
TVNET HD Haber
TLC HD Mücevher Dünyası
D MAX HD Antika Avcıları
TRT BELGESEL HD Sıfır Atık
CARTOON NETWORK Patron Bebek Yine İş Başında
TRT ÇOCUK HD Z Takımı
TRT MÜZİK HD Yürek Sazı
FBTV - Fenerbahçe Kısa Kısa
TEVE 2 Yalan Dünya
BLOOMBERG HT Finans Merkezi