1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. BRT 3 (KKTC)

BRT 3 (KKTC)

Canlı Yayında ilginiz BRT 3 TV'de Olsun

Canlı izle: Brt 3 TV canlı yayın izle, Canlı TV izle, Brt Tv canlı yayın izle, Canlı ve kesintisiz yayın Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyete giren 3. kanal olan Brt tv3, yayına başladığı günden itibaren büyük bir beğeni ile izlenmektedir. Yayına başladığı dönemlerde haber, tarih, belgesel, kültür, sanat, spor ve aktüel programları ile öne çıkan bir kanaldır. Karasal anten üzerinden Kıbrıs'ın bütününe yapılan yayın, 10 Temmuz 2017'den itibaren yeni frekanslarla TÜRKSAT 3A üzerinden Doğu Avrupa, Orta Avrupa ve Kafkasya'dan da izlenebilmektedir. Kanalın yayın türü: uydu yayını, Turksat'dır. Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti ve dünyadaki önemli başlıkları ekranlara getirmektedir.

BRT 3 Yayın Politikası

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu kanalı olan Brt 3 Tv, BRT 1 ve BRT 2 gibi Kıbrıslı Türkler'in sesi olmayı misyon edinmektedir. İş ahlakı ve disiplini, şeffaflık, tarafsız ve güvenilir habercilik, sorumluluk ve izleyici memnuniyeti hizmet politikasının temel yapı taşlarıdır. Objektif, demokratik, yeniliklere açık, üretken, yayın ilkelerine uygun, etik bir hizmet anlayışına sahiptir. Kıbrıs Türkleri'nin hassasiyetlerini gözetir ve Kıbrıs Türkleri'nin gelenek ve göreneklerini, tarihini, kültürünü yaşatarak tüm dünyaya aktarmayı televizyon ve radyo yayınları yoluyla bir kültür elçisi olarak görev edinir.

Halktan aldığı istek, öneri ve şikayetleri dikkatle inceleyen kanal, kendini geliştirmeye ve teknik alt yapısını daha yüksek bir seviyeye çıkarmaya, seyirci kitlesini artırmaya özenle çalışmaktadır. Toplumsal sorumluluk projeleri için basın kuruluşu olarak kendine düşen sorumlulukları özveri ve istekle yerine getirmekte, başarılı işlere imzasını atmaktadır. Toplumun her kesimine ulaşmak, habercilik alanındaki başarılarının yanında kültürel ve sanatsal programlara ve spora ilişkin haberlere yayın akışında önemli bir yer ayırmak Brt Tv kanallarının farklarından biridir.

Canlı ve Kesintisiz Yayın Keyfi

Brt 3 Tv kanalını yayın akışı ve programlarını internet üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Sosyal medya yoluyla kanalın yayın akışını takip edebilir ve canlı olarak kesintisiz ve HD kalitesinde 7/24 izleyebilirsiniz. Kanalın teknolojik alt yapısı ile Brt'nin kendi internet sitesi üzerinden tüm kanallarını izleyebileceğiniz gibi "canlı tv izle", "Brt 3 Tv canlı yayın izle" şeklinde internet arama motorları ile yapacağınız aramalar neticesinde karşınıza çıkacak canlı tv izle siteleri üzerinden de kesintisiz, HD kalitesinde Brt Tv 3 ve diğer tüm Brt kanallarını izlemeniz mümkündür.

Gözünüz ve kulağınız Brt 3 Tv'de olsun. Canlı olarak izleyerek haberlere, tarihe, belgesellere, kültüre, sanata ve spora dair en güncel içeriklere ulaşabilirsiniz. Brt 3 Tv, size kaliteli yayınlar ve zengin program seçenekleri sunarak izleyici memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Canlı izle seçenekleriyle Brt 3 Tv'nin her anını kesintisiz ve HD kalitesinde yaşayın. Unutmayın, Brt 3 Tv, Kıbrıs Türkleri'nin sesi ve kültür elçisidir.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD İncir Ağacı
STAR TV HD Sabahın Sultanı Seda Sayan
SHOW TV HD Güzel Günler
ATV HD Müge Anlı ile Tatlı Sert
BEYAZ TV HD Söylemezsem Olmaz
KANAL 7 HD Yemin
TV100 HD Günün Rotası
360 TV HD Gökyüzünden
TRT SPOR HD Trendyol Süper Lig Özetler
A SPOR HD Sabah Sporu
TRT HABER HD Haber 03
A HABER HD Ajans Yeni Gün
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Yeni Bir Sabah
TV 8 HD Aramızda Kalmasın
KANAL D HD Neler Oluyor Hayatta
TV8,5 HD UEFA Youth League Finali
CNNTÜRK HD Gece Haberleri
TGRT HABER HD Gece Haberleri
HABER GLOBAL HD Yeni Gün
TVNET HD Belgesel
TLC HD Kötülük Yanıbaşımda: Gölgeler
D MAX HD Antika Avcıları
TRT BELGESEL HD Geçmişin Gölgesinde
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Arşivden
FBTV - Fenerbahçe Süper Yıldızlar
TEVE 2 Güllerin Savaşı
BLOOMBERG HT Girişimcilik Dünyası