1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. BRT 3 (KKTC)

BRT 3 (KKTC)

Canlı Yayında ilginiz BRT 3 TV'de Olsun

Canlı izle: Brt 3 TV canlı yayın izle, Canlı TV izle, Brt Tv canlı yayın izle, Canlı ve kesintisiz yayın Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyete giren 3. kanal olan Brt tv3, yayına başladığı günden itibaren büyük bir beğeni ile izlenmektedir. Yayına başladığı dönemlerde haber, tarih, belgesel, kültür, sanat, spor ve aktüel programları ile öne çıkan bir kanaldır. Karasal anten üzerinden Kıbrıs'ın bütününe yapılan yayın, 10 Temmuz 2017'den itibaren yeni frekanslarla TÜRKSAT 3A üzerinden Doğu Avrupa, Orta Avrupa ve Kafkasya'dan da izlenebilmektedir. Kanalın yayın türü: uydu yayını, Turksat'dır. Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti ve dünyadaki önemli başlıkları ekranlara getirmektedir.

BRT 3 Yayın Politikası

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu kanalı olan Brt 3 Tv, BRT 1 ve BRT 2 gibi Kıbrıslı Türkler'in sesi olmayı misyon edinmektedir. İş ahlakı ve disiplini, şeffaflık, tarafsız ve güvenilir habercilik, sorumluluk ve izleyici memnuniyeti hizmet politikasının temel yapı taşlarıdır. Objektif, demokratik, yeniliklere açık, üretken, yayın ilkelerine uygun, etik bir hizmet anlayışına sahiptir. Kıbrıs Türkleri'nin hassasiyetlerini gözetir ve Kıbrıs Türkleri'nin gelenek ve göreneklerini, tarihini, kültürünü yaşatarak tüm dünyaya aktarmayı televizyon ve radyo yayınları yoluyla bir kültür elçisi olarak görev edinir.

Halktan aldığı istek, öneri ve şikayetleri dikkatle inceleyen kanal, kendini geliştirmeye ve teknik alt yapısını daha yüksek bir seviyeye çıkarmaya, seyirci kitlesini artırmaya özenle çalışmaktadır. Toplumsal sorumluluk projeleri için basın kuruluşu olarak kendine düşen sorumlulukları özveri ve istekle yerine getirmekte, başarılı işlere imzasını atmaktadır. Toplumun her kesimine ulaşmak, habercilik alanındaki başarılarının yanında kültürel ve sanatsal programlara ve spora ilişkin haberlere yayın akışında önemli bir yer ayırmak Brt Tv kanallarının farklarından biridir.

Canlı ve Kesintisiz Yayın Keyfi

Brt 3 Tv kanalını yayın akışı ve programlarını internet üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Sosyal medya yoluyla kanalın yayın akışını takip edebilir ve canlı olarak kesintisiz ve HD kalitesinde 7/24 izleyebilirsiniz. Kanalın teknolojik alt yapısı ile Brt'nin kendi internet sitesi üzerinden tüm kanallarını izleyebileceğiniz gibi "canlı tv izle", "Brt 3 Tv canlı yayın izle" şeklinde internet arama motorları ile yapacağınız aramalar neticesinde karşınıza çıkacak canlı tv izle siteleri üzerinden de kesintisiz, HD kalitesinde Brt Tv 3 ve diğer tüm Brt kanallarını izlemeniz mümkündür.

Gözünüz ve kulağınız Brt 3 Tv'de olsun. Canlı olarak izleyerek haberlere, tarihe, belgesellere, kültüre, sanata ve spora dair en güncel içeriklere ulaşabilirsiniz. Brt 3 Tv, size kaliteli yayınlar ve zengin program seçenekleri sunarak izleyici memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Canlı izle seçenekleriyle Brt 3 Tv'nin her anını kesintisiz ve HD kalitesinde yaşayın. Unutmayın, Brt 3 Tv, Kıbrıs Türkleri'nin sesi ve kültür elçisidir.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
STAR TV HD İstanbullu Gelin
SHOW TV HD Katil Avcısı
BEYAZ TV HD Ninja'nın İntikamı
TV100 HD Alfapetek
360 TV HD Ben Bilirim
TRT SPOR HD Spor Artı
A SPOR HD Transfer Raporu
TRT HABER HD Gece Bakışı
A HABER HD Gece Ajansı
HABERTÜRK TV HD Türkiye'nin Nabzı
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Halk TV'de Bugün
TV 8 HD MasterChef Türkiye
TV8,5 HD Büyük Rekabetler
CNNTÜRK HD Gece Haberleri
TGRT HABER HD Ana Haber
HABER GLOBAL HD Sıra Dışı Gündem
TVNET HD Belgesel
TLC HD Kayıp
D MAX HD Amerikan Hurda Avcıları
TRT BELGESEL HD Tatilimi Planla
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Gönülde Bir
FBTV - Fenerbahçe FB Alagöz Holding - Asvel
BLOOMBERG HT The David Rubenstein Show