1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. BRT 3 (KKTC)

BRT 3 (KKTC)

Canlı Yayında ilginiz BRT 3 TV'de Olsun

Canlı izle: Brt 3 TV canlı yayın izle, Canlı TV izle, Brt Tv canlı yayın izle, Canlı ve kesintisiz yayın Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyete giren 3. kanal olan Brt tv3, yayına başladığı günden itibaren büyük bir beğeni ile izlenmektedir. Yayına başladığı dönemlerde haber, tarih, belgesel, kültür, sanat, spor ve aktüel programları ile öne çıkan bir kanaldır. Karasal anten üzerinden Kıbrıs'ın bütününe yapılan yayın, 10 Temmuz 2017'den itibaren yeni frekanslarla TÜRKSAT 3A üzerinden Doğu Avrupa, Orta Avrupa ve Kafkasya'dan da izlenebilmektedir. Kanalın yayın türü: uydu yayını, Turksat'dır. Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti ve dünyadaki önemli başlıkları ekranlara getirmektedir.

BRT 3 Yayın Politikası

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu kanalı olan Brt 3 Tv, BRT 1 ve BRT 2 gibi Kıbrıslı Türkler'in sesi olmayı misyon edinmektedir. İş ahlakı ve disiplini, şeffaflık, tarafsız ve güvenilir habercilik, sorumluluk ve izleyici memnuniyeti hizmet politikasının temel yapı taşlarıdır. Objektif, demokratik, yeniliklere açık, üretken, yayın ilkelerine uygun, etik bir hizmet anlayışına sahiptir. Kıbrıs Türkleri'nin hassasiyetlerini gözetir ve Kıbrıs Türkleri'nin gelenek ve göreneklerini, tarihini, kültürünü yaşatarak tüm dünyaya aktarmayı televizyon ve radyo yayınları yoluyla bir kültür elçisi olarak görev edinir.

Halktan aldığı istek, öneri ve şikayetleri dikkatle inceleyen kanal, kendini geliştirmeye ve teknik alt yapısını daha yüksek bir seviyeye çıkarmaya, seyirci kitlesini artırmaya özenle çalışmaktadır. Toplumsal sorumluluk projeleri için basın kuruluşu olarak kendine düşen sorumlulukları özveri ve istekle yerine getirmekte, başarılı işlere imzasını atmaktadır. Toplumun her kesimine ulaşmak, habercilik alanındaki başarılarının yanında kültürel ve sanatsal programlara ve spora ilişkin haberlere yayın akışında önemli bir yer ayırmak Brt Tv kanallarının farklarından biridir.

Canlı ve Kesintisiz Yayın Keyfi

Brt 3 Tv kanalını yayın akışı ve programlarını internet üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Sosyal medya yoluyla kanalın yayın akışını takip edebilir ve canlı olarak kesintisiz ve HD kalitesinde 7/24 izleyebilirsiniz. Kanalın teknolojik alt yapısı ile Brt'nin kendi internet sitesi üzerinden tüm kanallarını izleyebileceğiniz gibi "canlı tv izle", "Brt 3 Tv canlı yayın izle" şeklinde internet arama motorları ile yapacağınız aramalar neticesinde karşınıza çıkacak canlı tv izle siteleri üzerinden de kesintisiz, HD kalitesinde Brt Tv 3 ve diğer tüm Brt kanallarını izlemeniz mümkündür.

Gözünüz ve kulağınız Brt 3 Tv'de olsun. Canlı olarak izleyerek haberlere, tarihe, belgesellere, kültüre, sanata ve spora dair en güncel içeriklere ulaşabilirsiniz. Brt 3 Tv, size kaliteli yayınlar ve zengin program seçenekleri sunarak izleyici memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Canlı izle seçenekleriyle Brt 3 Tv'nin her anını kesintisiz ve HD kalitesinde yaşayın. Unutmayın, Brt 3 Tv, Kıbrıs Türkleri'nin sesi ve kültür elçisidir.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Diriliş Ertuğrul
STAR TV HD Güzel Köylü
SHOW TV HD Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
ATV HD Esra Erol'da
BEYAZ TV HD Esra Ezmeci ile Yeni Baştan
KANAL 7 HD Candan Öte
TV100 HD Güne Bakış
360 TV HD Aileler Yarışıyor
TRT SPOR HD Hedef Süper Lig
A SPOR HD Spor Gündemi
beIN SPORTS HABER HD Haber
TRT HABER HD Günün İçinden
A HABER HD Ajans Gün İçi
HABERTÜRK TV HD Haber Hattı
ÜLKE TV HD Akşama Doğru
NTV HD Günün İçinden
HALK TV HD Gündem Özel
TV 8 HD Zuhal Topal'la Yemekteyiz
KANAL D HD Aşk-ı Memnu
TV8,5 HD Galatasaray - Kopenhag
CNNTÜRK HD Günlük
TGRT HABER HD Günün İçinden
HABER GLOBAL HD Günün Nabzı
TVNET HD Haber
TLC HD Mücevher Dünyası
D MAX HD Antika Avcıları
TRT BELGESEL HD Sıfır Atık
CARTOON NETWORK Patron Bebek Yine İş Başında
TRT ÇOCUK HD Z Takımı
TRT MÜZİK HD Yürek Sazı
FBTV - Fenerbahçe Kısa Kısa
TEVE 2 Yalan Dünya
BLOOMBERG HT Finans Merkezi