1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. GENÇ TV

GENÇ TV

Kıbrıs Genç TV: KKTC'nin İlk Özel Televizyon Kanalını Canlı İzle

Kıbrıs Genç TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) önde gelen televizyon kanallarından biridir. 31 Mayıs 1997 tarihinde yayın hayatına başlayan Kıbrıs Genç TV, KKTC'deki ilk özel televizyon kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Sahibi Ertan Birinci'dir.

KKTC'nin popüler televizyon kanalları arasında yer alan Kıbrıs Genç TV, geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Her gün düzenli olarak yayınlanan haber programları ile Kıbrıs ve dünya gündemine ilişkin önemli gelişmeleri aktarmaktadır. Gündemdeki olaylar ve yaklaşan gelişmelerle izleyicilerin karşısına çıkan Kıbrıs Genç TV, yerel televizyon kanalları arasında öne çıkmaktadır.

Kıbrıs Genç TV'nin resmi internet sitesi üzerinden güncel Kıbrıs, Türkiye ve dünya haberlerine erişim sağlanabilmektedir. Kanal, Türksat 3A ve kablolu TV platformlarında ücretsiz ve kesintisiz olarak yayınlanmaktadır. KKTC'nin en popüler kanallarından biri olan Kıbrıs Genç TV'yi canlı olarak izlemek için kibrisgenctv.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Üyelik veya ücret ödeme gerektirmeyen canlı yayınlarıyla Kıbrıs Genç TV'ye kolayca ulaşabilir ve kanal hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Kıbrıs Genç TV'de yayınlanan birçok popüler program bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır: "En Popüler", "Çıplak Eller" (Cenk Akay), "İnsanlar Anılar" (Derviş Güryel), "Kıbrıs Evi" (Aynur Uysal Tuncelli), "Dağların Hikayesi" (Taner Baycan) ve "Genç Haberler".

Kıbrıs Genç TV'nin canlı yayınını kesintisiz ve donmadan izlemek için en iyi adres VoloTV.com'dur. VoloTV.com üzerinden Kıbrıs Genç TV'nin canlı yayınına kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kıbrıs Genç TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) ilk özel televizyon kanalıdır. Günlük haber programları, popüler programları ve canlı yayınlarla izleyicilere kaliteli içerik sunmaktadır. Web sitesi üzerinden güncel haberlere ulaşabilir ve VoloTV.com adresi aracılığıyla canlı yayını kesintisiz izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kıbrıs Genç TV'nin resmi sitesi olan kibrisgenctv.com'u ziyaret edebilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Diriliş Ertuğrul
STAR TV HD Güzel Köylü
SHOW TV HD Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
ATV HD Esra Erol'da
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Candan Öte
TV100 HD Güne Bakış
360 TV HD Aileler Yarışıyor
TRT SPOR HD Hedef Süper Lig
A SPOR HD Spor Gündemi
beIN SPORTS HABER HD Haber
TRT HABER HD Günün İçinden
A HABER HD Ajans Gün İçi
HABERTÜRK TV HD Haber Hattı
ÜLKE TV HD Akşama Doğru
NTV HD Günün İçinden
HALK TV HD Gündem Özel
TV 8 HD Zuhal Topal'la Yemekteyiz
KANAL D HD Aşk-ı Memnu
TV8,5 HD Galatasaray - Kopenhag
CNNTÜRK HD Günlük
TGRT HABER HD Günün İçinden
HABER GLOBAL HD Günün Nabzı
TVNET HD Haber
TLC HD Mücevher Dünyası
D MAX HD Antika Avcıları
TRT BELGESEL HD Sıfır Atık
CARTOON NETWORK Patron Bebek Yine İş Başında
TRT ÇOCUK HD Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
TRT MÜZİK HD Yürek Sazı
FBTV - Fenerbahçe Kısa Kısa
TEVE 2 Yalan Dünya
BLOOMBERG HT Finans Merkezi