1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. GENÇ TV

GENÇ TV

Kıbrıs Genç TV: KKTC'nin İlk Özel Televizyon Kanalını Canlı İzle

Kıbrıs Genç TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) önde gelen televizyon kanallarından biridir. 31 Mayıs 1997 tarihinde yayın hayatına başlayan Kıbrıs Genç TV, KKTC'deki ilk özel televizyon kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Sahibi Ertan Birinci'dir.

KKTC'nin popüler televizyon kanalları arasında yer alan Kıbrıs Genç TV, geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Her gün düzenli olarak yayınlanan haber programları ile Kıbrıs ve dünya gündemine ilişkin önemli gelişmeleri aktarmaktadır. Gündemdeki olaylar ve yaklaşan gelişmelerle izleyicilerin karşısına çıkan Kıbrıs Genç TV, yerel televizyon kanalları arasında öne çıkmaktadır.

Kıbrıs Genç TV'nin resmi internet sitesi üzerinden güncel Kıbrıs, Türkiye ve dünya haberlerine erişim sağlanabilmektedir. Kanal, Türksat 3A ve kablolu TV platformlarında ücretsiz ve kesintisiz olarak yayınlanmaktadır. KKTC'nin en popüler kanallarından biri olan Kıbrıs Genç TV'yi canlı olarak izlemek için kibrisgenctv.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Üyelik veya ücret ödeme gerektirmeyen canlı yayınlarıyla Kıbrıs Genç TV'ye kolayca ulaşabilir ve kanal hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Kıbrıs Genç TV'de yayınlanan birçok popüler program bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır: "En Popüler", "Çıplak Eller" (Cenk Akay), "İnsanlar Anılar" (Derviş Güryel), "Kıbrıs Evi" (Aynur Uysal Tuncelli), "Dağların Hikayesi" (Taner Baycan) ve "Genç Haberler".

Kıbrıs Genç TV'nin canlı yayınını kesintisiz ve donmadan izlemek için en iyi adres VoloTV.com'dur. VoloTV.com üzerinden Kıbrıs Genç TV'nin canlı yayınına kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kıbrıs Genç TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) ilk özel televizyon kanalıdır. Günlük haber programları, popüler programları ve canlı yayınlarla izleyicilere kaliteli içerik sunmaktadır. Web sitesi üzerinden güncel haberlere ulaşabilir ve VoloTV.com adresi aracılığıyla canlı yayını kesintisiz izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kıbrıs Genç TV'nin resmi sitesi olan kibrisgenctv.com'u ziyaret edebilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı
STAR TV HD Vahe ile Evdeki Mutluluk
SHOW TV HD Pazar Sürprizi
ATV HD Babam
BEYAZ TV HD Beyaz'da Sağlık
KANAL 7 HD Şoray Uzun Yolda
TV100 HD Haber Bülteni
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Avrupa Şampiyonaları Unutulmaz Maçlar
A SPOR HD Spor Ajansı
beIN SPORTS HABER HD Taktik Tahtası
TRT HABER HD Haber 12
A HABER HD Ajans Hafta Sonu
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Haber Bülteni
HALK TV HD Görkemli Hatıralar
TV 8 HD Gazete Magazin
KANAL D HD Set Ekstra
TV8,5 HD Flashback
CNNTÜRK HD Haber
TGRT HABER HD Gece Haberleri
HABER GLOBAL HD Haber Bülteni
TVNET HD Haber
TLC HD Kötülük Yanıbaşımda
D MAX HD Alaska: Son Sınır
TRT BELGESEL HD Orada Bir Yer
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Arşivden
FBTV - Fenerbahçe Gece Haberi
TEVE 2 Çok Gezenti
BLOOMBERG HT Geleceğin Dünyası