1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. GENÇ TV

GENÇ TV

Kıbrıs Genç TV: KKTC'nin İlk Özel Televizyon Kanalını Canlı İzle

Kıbrıs Genç TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) önde gelen televizyon kanallarından biridir. 31 Mayıs 1997 tarihinde yayın hayatına başlayan Kıbrıs Genç TV, KKTC'deki ilk özel televizyon kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Sahibi Ertan Birinci'dir.

KKTC'nin popüler televizyon kanalları arasında yer alan Kıbrıs Genç TV, geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Her gün düzenli olarak yayınlanan haber programları ile Kıbrıs ve dünya gündemine ilişkin önemli gelişmeleri aktarmaktadır. Gündemdeki olaylar ve yaklaşan gelişmelerle izleyicilerin karşısına çıkan Kıbrıs Genç TV, yerel televizyon kanalları arasında öne çıkmaktadır.

Kıbrıs Genç TV'nin resmi internet sitesi üzerinden güncel Kıbrıs, Türkiye ve dünya haberlerine erişim sağlanabilmektedir. Kanal, Türksat 3A ve kablolu TV platformlarında ücretsiz ve kesintisiz olarak yayınlanmaktadır. KKTC'nin en popüler kanallarından biri olan Kıbrıs Genç TV'yi canlı olarak izlemek için kibrisgenctv.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Üyelik veya ücret ödeme gerektirmeyen canlı yayınlarıyla Kıbrıs Genç TV'ye kolayca ulaşabilir ve kanal hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Kıbrıs Genç TV'de yayınlanan birçok popüler program bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır: "En Popüler", "Çıplak Eller" (Cenk Akay), "İnsanlar Anılar" (Derviş Güryel), "Kıbrıs Evi" (Aynur Uysal Tuncelli), "Dağların Hikayesi" (Taner Baycan) ve "Genç Haberler".

Kıbrıs Genç TV'nin canlı yayınını kesintisiz ve donmadan izlemek için en iyi adres VoloTV.com'dur. VoloTV.com üzerinden Kıbrıs Genç TV'nin canlı yayınına kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kıbrıs Genç TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) ilk özel televizyon kanalıdır. Günlük haber programları, popüler programları ve canlı yayınlarla izleyicilere kaliteli içerik sunmaktadır. Web sitesi üzerinden güncel haberlere ulaşabilir ve VoloTV.com adresi aracılığıyla canlı yayını kesintisiz izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kıbrıs Genç TV'nin resmi sitesi olan kibrisgenctv.com'u ziyaret edebilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Gönül Dağı
STAR TV HD Büyükbaba ile Savaş
SHOW TV HD Güldür Güldür Show
ATV HD Kardeşlerim
BEYAZ TV HD Satılık Ruh
KANAL 7 HD Emanet
TV100 HD Kübra Par ile Farklı Açılar
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Stadyum
A SPOR HD 90+1
beIN SPORTS HABER HD Skor
TRT HABER HD Ömür Dediğin
A HABER HD Satır Arası
HABERTÜRK TV HD Gerçek Fikri Ne?
NTV HD Ahmet Mümtaz Taylan İle Empati
HALK TV HD Nasıl Olacak?
TV 8 HD Survivor All Star 2024
KANAL D HD Üç Kız Kardeş
TV8,5 HD % 100 Futbol
CNNTÜRK HD CNN TÜRK Masası
TGRT HABER HD Berat Kandili Özel Yayın
HABER GLOBAL HD Müzakere
TVNET HD Seçime Doğru
TLC HD Bir Gün
D MAX HD Modern Rehinciler
TRT BELGESEL HD Zorlu İşler Reshad Strik
CARTOON NETWORK Teen Titans Go!
TRT ÇOCUK HD Heidi
TRT MÜZİK HD Metin Şentürk İle Gönülden Gönüle
FBTV - Fenerbahçe Maçın Ardından
TEVE 2 Ben Bilmem Eşim Bilir
BLOOMBERG HT Ece Saruhan'la Oyuna Devam