1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. KIBRIS TV - KTV

KIBRIS TV - KTV

Kıbrıs TV: Canlı İzle Seçeneği ile Kaliteli Haber Yayını

Kıbrıs TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren bir televizyon kanalı olarak dikkat çekiyor. Aynı yayın grubunda yer alan Kıbrıs gazetesi ve Kıbrıs FM ile birlikte Asil Nadir'in sahipliğinde yayın hayatını sürdüren kanal, 1999 yılında kurulmuştur. Canlı izle seçeneği sayesinde Kıbrıs TV, zengin içeriğiyle tüm programlarına pratik bir şekilde erişim imkanı sunuyor.

Kıbrıs TV, haftanın her günü kesintisiz yayınlar yaparak Kıbrıs'a dair haberler, hava durumu ve spor haberlerini izleyicilerine sunmaktadır. Tarafsız yayın anlayışıyla öne çıkan kanal, magazin, aktüel, ekonomi ve siyaset gibi alanlarda yaşanan son dakika gelişmelerini izleyicilerine aktarmaktadır. Kıbrıs merkezli bir yayın kuruluşu olan Kıbrıs TV, yalın haber içerikleriyle ilgiyle takip edilmektedir.

Kıbrıs'ta Yaşanan Gelişmeler Anında İzleyicilerle Buluşuyor

Kıbrıs TV, uzun yıllara dayanan deneyimiyle adada yaşanan tüm gelişmeleri izleyicilere aktarmaktadır. Kanalın resmi web sayfası üzerinde yer alan Kıbrıs TV izle seçeneği sayesinde kanala hızlı bir şekilde erişim sağlanmaktadır. Android uyumlu tüm cihazlardan takip edilebilen kanal, doğru ve net haber yayıncılığıyla tercih sebebi olmaktadır.

Kıbrıs TV, aracılığıyla dünya genelindeki gelişmeleri izleyicilerine ulaştırmaktadır. 1999 yılında kurulan kanal, gazeteyle bağlantılı çalışmalarını sürdürerek ulusal bir kanal olarak faaliyet göstermektedir. Kıbrıs TV, en iyi haber yayınlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kesintisiz Televizyon Keyfi İçin Kıbrıs TV İzle

Kıbrıs TV, uydu alıcılarıyla uyumlu olmasının yanı sıra internet sitesi üzerinden de erişilebilir. Kıbrıs TV canlı yayın butonu sayesinde canlı yayınlar takip edilebilmektedir. Ayrıca Facebook uygulaması üzerinden paylaşılan gönderiler ve resimler incelenebilmektedir. Kesintisiz televizyon izlemek isteyenler, Kıbrıs TV kanalını tercih etmektedir.

Kıbrıs'ın Haber Kanalı Olarak Öne Çıkan Kıbrıs TV Kıbrıs TV, "Kıbrıs'ın Haber Kanalı" sloganıyla çalışmalarına devam etmektedir. Ulusal bir kanal olarak yayın yapan Kıbrıs TV, politika, siyaset, ekonomi gibi konulara detaylı bir şekilde yer vererek en iyi yayınları sunmaktadır. Haftanın her günü kesintisiz yayınlarıyla izleyicileri bilgilendiren kanal, ana haber bültenleri aracılığıyla geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kıbrıs genelinde gerçek haber yayını yapan kanal, güvenilir ve tarafsız habercilik anlayışıyla öne çıkmaktadır.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Diriliş Ertuğrul
STAR TV HD Güzel Köylü
SHOW TV HD Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
ATV HD Esra Erol'da
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Candan Öte
TV100 HD Güne Bakış
360 TV HD Aileler Yarışıyor
TRT SPOR HD Hedef Süper Lig
A SPOR HD Spor Gündemi
beIN SPORTS HABER HD Haber
TRT HABER HD Günün İçinden
A HABER HD Ajans Gün İçi
HABERTÜRK TV HD Haber Hattı
ÜLKE TV HD Akşama Doğru
NTV HD Günün İçinden
HALK TV HD Gündem Özel
TV 8 HD Zuhal Topal'la Yemekteyiz
KANAL D HD Aşk-ı Memnu
TV8,5 HD Galatasaray - Kopenhag
CNNTÜRK HD Günlük
TGRT HABER HD Günün İçinden
HABER GLOBAL HD Günün Nabzı
TVNET HD Haber
TLC HD Mücevher Dünyası
D MAX HD Antika Avcıları
TRT BELGESEL HD Sıfır Atık
CARTOON NETWORK Patron Bebek Yine İş Başında
TRT ÇOCUK HD Z Takımı
TRT MÜZİK HD Yürek Sazı
FBTV - Fenerbahçe Kısa Kısa
TEVE 2 Yalan Dünya
BLOOMBERG HT Finans Merkezi