1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. KIBRIS TV - KTV

KIBRIS TV - KTV

Kıbrıs TV: Canlı İzle Seçeneği ile Kaliteli Haber Yayını

Kıbrıs TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren bir televizyon kanalı olarak dikkat çekiyor. Aynı yayın grubunda yer alan Kıbrıs gazetesi ve Kıbrıs FM ile birlikte Asil Nadir'in sahipliğinde yayın hayatını sürdüren kanal, 1999 yılında kurulmuştur. Canlı izle seçeneği sayesinde Kıbrıs TV, zengin içeriğiyle tüm programlarına pratik bir şekilde erişim imkanı sunuyor.

Kıbrıs TV, haftanın her günü kesintisiz yayınlar yaparak Kıbrıs'a dair haberler, hava durumu ve spor haberlerini izleyicilerine sunmaktadır. Tarafsız yayın anlayışıyla öne çıkan kanal, magazin, aktüel, ekonomi ve siyaset gibi alanlarda yaşanan son dakika gelişmelerini izleyicilerine aktarmaktadır. Kıbrıs merkezli bir yayın kuruluşu olan Kıbrıs TV, yalın haber içerikleriyle ilgiyle takip edilmektedir.

Kıbrıs'ta Yaşanan Gelişmeler Anında İzleyicilerle Buluşuyor

Kıbrıs TV, uzun yıllara dayanan deneyimiyle adada yaşanan tüm gelişmeleri izleyicilere aktarmaktadır. Kanalın resmi web sayfası üzerinde yer alan Kıbrıs TV izle seçeneği sayesinde kanala hızlı bir şekilde erişim sağlanmaktadır. Android uyumlu tüm cihazlardan takip edilebilen kanal, doğru ve net haber yayıncılığıyla tercih sebebi olmaktadır.

Kıbrıs TV, aracılığıyla dünya genelindeki gelişmeleri izleyicilerine ulaştırmaktadır. 1999 yılında kurulan kanal, gazeteyle bağlantılı çalışmalarını sürdürerek ulusal bir kanal olarak faaliyet göstermektedir. Kıbrıs TV, en iyi haber yayınlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kesintisiz Televizyon Keyfi İçin Kıbrıs TV İzle

Kıbrıs TV, uydu alıcılarıyla uyumlu olmasının yanı sıra internet sitesi üzerinden de erişilebilir. Kıbrıs TV canlı yayın butonu sayesinde canlı yayınlar takip edilebilmektedir. Ayrıca Facebook uygulaması üzerinden paylaşılan gönderiler ve resimler incelenebilmektedir. Kesintisiz televizyon izlemek isteyenler, Kıbrıs TV kanalını tercih etmektedir.

Kıbrıs'ın Haber Kanalı Olarak Öne Çıkan Kıbrıs TV Kıbrıs TV, "Kıbrıs'ın Haber Kanalı" sloganıyla çalışmalarına devam etmektedir. Ulusal bir kanal olarak yayın yapan Kıbrıs TV, politika, siyaset, ekonomi gibi konulara detaylı bir şekilde yer vererek en iyi yayınları sunmaktadır. Haftanın her günü kesintisiz yayınlarıyla izleyicileri bilgilendiren kanal, ana haber bültenleri aracılığıyla geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kıbrıs genelinde gerçek haber yayını yapan kanal, güvenilir ve tarafsız habercilik anlayışıyla öne çıkmaktadır.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Gönül Dağı
STAR TV HD Büyükbaba ile Savaş
SHOW TV HD Güldür Güldür Show
ATV HD Kardeşlerim
BEYAZ TV HD Satılık Ruh
KANAL 7 HD Emanet
TV100 HD Kübra Par ile Farklı Açılar
360 TV HD Meraklı Köfteci
TRT SPOR HD Stadyum
A SPOR HD 90+1
beIN SPORTS HABER HD Skor
TRT HABER HD Ömür Dediğin
A HABER HD Satır Arası
HABERTÜRK TV HD Gerçek Fikri Ne?
NTV HD Ahmet Mümtaz Taylan İle Empati
HALK TV HD Nasıl Olacak?
TV 8 HD Survivor All Star 2024
KANAL D HD Üç Kız Kardeş
TV8,5 HD % 100 Futbol
CNNTÜRK HD CNN TÜRK Masası
TGRT HABER HD Berat Kandili Özel Yayın
HABER GLOBAL HD Müzakere
TVNET HD Seçime Doğru
TLC HD Bir Gün
D MAX HD Modern Rehinciler
TRT BELGESEL HD Zorlu İşler Reshad Strik
CARTOON NETWORK Teen Titans Go!
TRT ÇOCUK HD Yusufname
TRT MÜZİK HD Metin Şentürk İle Gönülden Gönüle
FBTV - Fenerbahçe Maçın Ardından
TEVE 2 Ben Bilmem Eşim Bilir
BLOOMBERG HT Ece Saruhan'la Oyuna Devam