1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. KIBRIS TV - KTV

KIBRIS TV - KTV

Kıbrıs TV: Canlı İzle Seçeneği ile Kaliteli Haber Yayını

Kıbrıs TV, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren bir televizyon kanalı olarak dikkat çekiyor. Aynı yayın grubunda yer alan Kıbrıs gazetesi ve Kıbrıs FM ile birlikte Asil Nadir'in sahipliğinde yayın hayatını sürdüren kanal, 1999 yılında kurulmuştur. Canlı izle seçeneği sayesinde Kıbrıs TV, zengin içeriğiyle tüm programlarına pratik bir şekilde erişim imkanı sunuyor.

Kıbrıs TV, haftanın her günü kesintisiz yayınlar yaparak Kıbrıs'a dair haberler, hava durumu ve spor haberlerini izleyicilerine sunmaktadır. Tarafsız yayın anlayışıyla öne çıkan kanal, magazin, aktüel, ekonomi ve siyaset gibi alanlarda yaşanan son dakika gelişmelerini izleyicilerine aktarmaktadır. Kıbrıs merkezli bir yayın kuruluşu olan Kıbrıs TV, yalın haber içerikleriyle ilgiyle takip edilmektedir.

Kıbrıs'ta Yaşanan Gelişmeler Anında İzleyicilerle Buluşuyor

Kıbrıs TV, uzun yıllara dayanan deneyimiyle adada yaşanan tüm gelişmeleri izleyicilere aktarmaktadır. Kanalın resmi web sayfası üzerinde yer alan Kıbrıs TV izle seçeneği sayesinde kanala hızlı bir şekilde erişim sağlanmaktadır. Android uyumlu tüm cihazlardan takip edilebilen kanal, doğru ve net haber yayıncılığıyla tercih sebebi olmaktadır.

Kıbrıs TV, aracılığıyla dünya genelindeki gelişmeleri izleyicilerine ulaştırmaktadır. 1999 yılında kurulan kanal, gazeteyle bağlantılı çalışmalarını sürdürerek ulusal bir kanal olarak faaliyet göstermektedir. Kıbrıs TV, en iyi haber yayınlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kesintisiz Televizyon Keyfi İçin Kıbrıs TV İzle

Kıbrıs TV, uydu alıcılarıyla uyumlu olmasının yanı sıra internet sitesi üzerinden de erişilebilir. Kıbrıs TV canlı yayın butonu sayesinde canlı yayınlar takip edilebilmektedir. Ayrıca Facebook uygulaması üzerinden paylaşılan gönderiler ve resimler incelenebilmektedir. Kesintisiz televizyon izlemek isteyenler, Kıbrıs TV kanalını tercih etmektedir.

Kıbrıs'ın Haber Kanalı Olarak Öne Çıkan Kıbrıs TV Kıbrıs TV, "Kıbrıs'ın Haber Kanalı" sloganıyla çalışmalarına devam etmektedir. Ulusal bir kanal olarak yayın yapan Kıbrıs TV, politika, siyaset, ekonomi gibi konulara detaylı bir şekilde yer vererek en iyi yayınları sunmaktadır. Haftanın her günü kesintisiz yayınlarıyla izleyicileri bilgilendiren kanal, ana haber bültenleri aracılığıyla geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kıbrıs genelinde gerçek haber yayını yapan kanal, güvenilir ve tarafsız habercilik anlayışıyla öne çıkmaktadır.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı
STAR TV HD Vahe ile Evdeki Mutluluk
SHOW TV HD Pazar Sürprizi
ATV HD Babam
BEYAZ TV HD Beyaz'da Sağlık
KANAL 7 HD Şoray Uzun Yolda
TV100 HD Haber Bülteni
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Avrupa Şampiyonaları Unutulmaz Maçlar
A SPOR HD Spor Ajansı
beIN SPORTS HABER HD Taktik Tahtası
TRT HABER HD Haber 12
A HABER HD Ajans Hafta Sonu
HABERTÜRK TV HD Haber Bülteni
NTV HD Haber Bülteni
HALK TV HD Görkemli Hatıralar
TV 8 HD Gazete Magazin
KANAL D HD Set Ekstra
TV8,5 HD Flashback
CNNTÜRK HD Haber
TGRT HABER HD Gece Haberleri
HABER GLOBAL HD Haber Bülteni
TVNET HD Haber
TLC HD Kötülük Yanıbaşımda
D MAX HD Alaska: Son Sınır
TRT BELGESEL HD Orada Bir Yer
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Arşivden
FBTV - Fenerbahçe Gece Haberi
TEVE 2 Çok Gezenti
BLOOMBERG HT Geleceğin Dünyası