1. Hdtvler
  2. Haber TV
  3. TÜRK HABER TV

TÜRK HABER TV

Türk Haber TV Canlı İzlemek

Türk Haber TV, Türk halkının bilgi ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan bir medya kanalıdır. Günümüzde internet üzerinden yayılan yanlış haberlerin hızla yayılması nedeniyle, doğru bilgilere doğru kaynaklardan ulaşmak son derece önemlidir. Türk Haber TV, doğru haberleri hızlı ve güvenilir bir şekilde takipçilerine ulaştırarak bu ihtiyacı karşılamaktadır.

Türk Haber TV, hem yazılı hem de canlı yayınlarla Türk milletini aydınlatmaktadır. Medya sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmenin öneminin farkında olan Türk Haber, canlı yayınlarla izleyicilerine sürekli olarak haber sunmaktadır. Habercilik mesleği ciddiyet ve disiplin gerektiren bir meslek olup, aynı zamanda genç ve dinamik olmayı da gerektirir.

Türk milletine haberleri ulaştırabilmek için yetenekli, dinamik ve genç bir kadroya ihtiyaç vardır. Türk Haber, bu gerekliliklerin bilincinde olarak genç, dinamik ve tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir. Bu kadro, kendini sürekli güncelleyerek ve durumları dikkatlice analiz ederek haberleri hedef kitleye ulaştırmaktadır. Türk Haber TV canlı izle özelliği sayesinde haber severler ve habersiz kalamayanlar, an be an gündemi takip edebilmektedir.

Türk Haber TV, sadece haberlerle sınırlı kalmayıp farklı içerikler de sunmaktadır. Bir medya kanalının çeşitli içerikler üretmesi ve bunları izleyicilere hızlı ve sürekli bir şekilde aktarması önemlidir. Türk Haber TV, haber bülteninin yanı sıra çocuklara yönelik çizgi filmler, dini programlar ve belgeseller gibi geniş bir yelpazede içerik sunmaktadır. Bu zengin yayın akışı sayesinde Türk Haber TV her geçen gün daha fazla tanınmakta ve izlenmektedir. Ayrıca Türk Haber TV'nin genç ve dinamik ekibi sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yeni içerikler üretmeye devam etmektedir.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Diriliş Ertuğrul
STAR TV HD Güzel Köylü
SHOW TV HD Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
ATV HD Esra Erol'da
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Kan Çiçekleri
TV100 HD Akşam Raporu
360 TV HD Aileler Yarışıyor
TRT SPOR HD Hedef Süper Lig
A SPOR HD Spor Gündemi
beIN SPORTS HABER HD Süper Lig Maç Özetleri
TRT HABER HD Günün İçinden
A HABER HD Ajans Akşama Doğru
HABERTÜRK TV HD HT 360
ÜLKE TV HD Akşama Doğru
NTV HD Günün İçinden
HALK TV HD Gündem Özel
TV 8 HD Zuhal Topal'la Yemekteyiz
KANAL D HD Aşk-ı Memnu
TV8,5 HD Best Off
CNNTÜRK HD Günlük
TGRT HABER HD Günün İçinden
HABER GLOBAL HD Günün Nabzı
TVNET HD Haber Merkezi
TLC HD Eskimeyen Lüksler
D MAX HD İkinci El Kralları
TRT BELGESEL HD Kurt
CARTOON NETWORK Sevimli Kahramanlar Hikayeler
TRT ÇOCUK HD Nils Ve Uçan Kaz
TRT MÜZİK HD Saklı Sesler
FBTV - Fenerbahçe Fenerbahçe Petrol Ofisi – B.1207 Antalyaspor
TEVE 2 Yalan Dünya
BLOOMBERG HT Kapanışa Doğru