1. Hdtvler
  2. Haber TV
  3. TÜRK HABER TV

TÜRK HABER TV

Türk Haber TV Canlı İzlemek

Türk Haber TV, Türk halkının bilgi ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan bir medya kanalıdır. Günümüzde internet üzerinden yayılan yanlış haberlerin hızla yayılması nedeniyle, doğru bilgilere doğru kaynaklardan ulaşmak son derece önemlidir. Türk Haber TV, doğru haberleri hızlı ve güvenilir bir şekilde takipçilerine ulaştırarak bu ihtiyacı karşılamaktadır.

Türk Haber TV, hem yazılı hem de canlı yayınlarla Türk milletini aydınlatmaktadır. Medya sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmenin öneminin farkında olan Türk Haber, canlı yayınlarla izleyicilerine sürekli olarak haber sunmaktadır. Habercilik mesleği ciddiyet ve disiplin gerektiren bir meslek olup, aynı zamanda genç ve dinamik olmayı da gerektirir.

Türk milletine haberleri ulaştırabilmek için yetenekli, dinamik ve genç bir kadroya ihtiyaç vardır. Türk Haber, bu gerekliliklerin bilincinde olarak genç, dinamik ve tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir. Bu kadro, kendini sürekli güncelleyerek ve durumları dikkatlice analiz ederek haberleri hedef kitleye ulaştırmaktadır. Türk Haber TV canlı izle özelliği sayesinde haber severler ve habersiz kalamayanlar, an be an gündemi takip edebilmektedir.

Türk Haber TV, sadece haberlerle sınırlı kalmayıp farklı içerikler de sunmaktadır. Bir medya kanalının çeşitli içerikler üretmesi ve bunları izleyicilere hızlı ve sürekli bir şekilde aktarması önemlidir. Türk Haber TV, haber bülteninin yanı sıra çocuklara yönelik çizgi filmler, dini programlar ve belgeseller gibi geniş bir yelpazede içerik sunmaktadır. Bu zengin yayın akışı sayesinde Türk Haber TV her geçen gün daha fazla tanınmakta ve izlenmektedir. Ayrıca Türk Haber TV'nin genç ve dinamik ekibi sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yeni içerikler üretmeye devam etmektedir.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Gönül Dağı
STAR TV HD Büyükbaba ile Savaş
SHOW TV HD Güldür Güldür Show
ATV HD Kardeşlerim
BEYAZ TV HD Satılık Ruh
KANAL 7 HD Emanet
TV100 HD Kübra Par ile Farklı Açılar
360 TV HD Seksenler
TRT SPOR HD Stadyum
A SPOR HD Takım Oyunu
beIN SPORTS HABER HD Skor
TRT HABER HD Haber 22
A HABER HD Satır Arası
HABERTÜRK TV HD Gerçek Fikri Ne?
NTV HD Sinan Canan İle Açık Beyin
HALK TV HD Nasıl Olacak?
TV 8 HD Survivor All Star 2024
KANAL D HD Üç Kız Kardeş
TV8,5 HD Son Karar
CNNTÜRK HD CNN TÜRK Masası
TGRT HABER HD Berat Kandili Özel Yayın
HABER GLOBAL HD Müzakere
TVNET HD Seçime Doğru
TLC HD Öldürebilir miyim, Anne?
D MAX HD Cevher Avı
TRT BELGESEL HD Sınır Tanımayan Buz Makineleri
CARTOON NETWORK Patron Bebek Yine İş Başında
TRT ÇOCUK HD Rafadan Tayfa
TRT MÜZİK HD Damlalar
FBTV - Fenerbahçe Gece Haberi
TEVE 2 Ben Bilmem Eşim Bilir
BLOOMBERG HT Great British Railway Journeys