1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. TV 2020

TV 2020

Canlı TV İzleme Keyfi TV 2020 ile Yaşanıyor: Haberler, Siyaset ve Ekonomi

TV 2020, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde uzun bir geçmişi olan tecrübeli bir televizyon kanalıdır. Başlangıçta Diyalog TV olarak adlandırılan kanal, 4 Kasım 2015'te yayın hayatına başlamış ve günümüzde TV 2020 olarak yoluna devam etmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk halkının en çok tercih ettiği kanallardan biri olan TV 2020, Kıbrıs Türkleri ve diğer Türk ülkelerinde de büyük bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. TV 2020'nin programları, Lefkoşa'da hazırlanmakta ve Kıbrıs Türk halkıyla buluşmaktadır.

TV 2020, çeşitli alanlarda içerik üretip yayınlamaktadır. Kanalın canlı yayınları, Diyalog Medya Grubu çatısı altında gerçekleştirilmektedir. TV 2020, TÜRKSAT 4A platformu üzerinden yayın yaparak Kuzey Kıbrıs Türk halkına ve geniş bir coğrafyaya ulaşmayı başarmaktadır. Kanalın yayın akışı, Türk halkının büyük ilgisini çeken haber, siyaset ve ekonomi programlarından oluşmaktadır.

TV 2020, haber bültenleriyle Kıbrıs'ta ve dünyada yaşanan gelişmeleri izleyicilerine etik ilkeler çerçevesinde aktarmaktadır. Siyaset ve ekonomi programları ise uzmanların görüşlerini saygılı ve hoşgörülü bir şekilde tartıştığı önemli platformlardır. Kanal, gençler dahil olmak üzere birçok kişiye farklı perspektifler sunarak yeni açılardan bakma ve değerlendirme imkanı sağlamaktadır.

Canlı TV izleme deneyiminin keyfini TV 2020 ile çıkarabilirsiniz. Haberler, siyaset ve ekonomi gibi konuları yakından takip etmek isteyenler için TV 2020 vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir. TV 2020, kaliteli içerikleriyle izleyicilerine bilgi ve analiz sunarken, aynı zamanda geniş bir yayın ağıyla da Kıbrıs Türk halkına ve diğer Türk ülkelerine sesini duyurmayı başarmaktadır.

TV 2020 Canlı izle

TV 2020 Canlı izle, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin önde gelen televizyon kanallarından biridir. Diyalog Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren kanal, TÜRKSAT 4A platformu üzerinden yayın yapmaktadır. TV 2020, haber, siyaset ve ekonomi programlarıyla izleyicilerine kaliteli içerik sunmaktadır. Güncel gelişmeleri tarafsız bir şekilde aktaran kanal, uzmanların fikirlerini hoşgörülü bir ortamda tartıştığı önemli bir platformdur. Gençler dahil olmak üzere birçok kişiye farklı perspektiflerden bakma imkanı sunan TV 2020, canlı yayınlarıyla Kıbrıs Türk halkına sesini duyurmayı hedeflemektedir. TV 2020'yi izleyerek en güncel haberlere, siyasi ve ekonomik analizlere ulaşabilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
TRT 1 HD Diriliş Ertuğrul
STAR TV HD Güzel Köylü
SHOW TV HD Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
ATV HD Esra Erol'da
BEYAZ TV HD Seksenler
KANAL 7 HD Kan Çiçekleri
TV100 HD Akşam Raporu
360 TV HD Aileler Yarışıyor
TRT SPOR HD Hedef Süper Lig
A SPOR HD Spor Gündemi
beIN SPORTS HABER HD Süper Lig Maç Özetleri
TRT HABER HD Günün İçinden
A HABER HD Ajans Akşama Doğru
HABERTÜRK TV HD HT 360
ÜLKE TV HD Akşama Doğru
NTV HD Günün İçinden
HALK TV HD Gündem Özel
TV 8 HD Zuhal Topal'la Yemekteyiz
KANAL D HD Aşk-ı Memnu
TV8,5 HD Galatasaray - Kopenhag
CNNTÜRK HD Günlük
TGRT HABER HD Günün İçinden
HABER GLOBAL HD Günün Nabzı
TVNET HD Haber Merkezi
TLC HD Eskimeyen Lüksler
D MAX HD İkinci El Kralları
TRT BELGESEL HD Kurt
CARTOON NETWORK Sevimli Kahramanlar Hikayeler
TRT ÇOCUK HD İbi
TRT MÜZİK HD En Sevilen 10
FBTV - Fenerbahçe Fenerbahçe Petrol Ofisi – B.1207 Antalyaspor
TEVE 2 Yalan Dünya
BLOOMBERG HT Kapanışa Doğru