1. Hdtvler
  2. Asya TV izle
  3. TV 2020

TV 2020

Canlı TV İzleme Keyfi TV 2020 ile Yaşanıyor: Haberler, Siyaset ve Ekonomi

TV 2020, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde uzun bir geçmişi olan tecrübeli bir televizyon kanalıdır. Başlangıçta Diyalog TV olarak adlandırılan kanal, 4 Kasım 2015'te yayın hayatına başlamış ve günümüzde TV 2020 olarak yoluna devam etmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk halkının en çok tercih ettiği kanallardan biri olan TV 2020, Kıbrıs Türkleri ve diğer Türk ülkelerinde de büyük bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. TV 2020'nin programları, Lefkoşa'da hazırlanmakta ve Kıbrıs Türk halkıyla buluşmaktadır.

TV 2020, çeşitli alanlarda içerik üretip yayınlamaktadır. Kanalın canlı yayınları, Diyalog Medya Grubu çatısı altında gerçekleştirilmektedir. TV 2020, TÜRKSAT 4A platformu üzerinden yayın yaparak Kuzey Kıbrıs Türk halkına ve geniş bir coğrafyaya ulaşmayı başarmaktadır. Kanalın yayın akışı, Türk halkının büyük ilgisini çeken haber, siyaset ve ekonomi programlarından oluşmaktadır.

TV 2020, haber bültenleriyle Kıbrıs'ta ve dünyada yaşanan gelişmeleri izleyicilerine etik ilkeler çerçevesinde aktarmaktadır. Siyaset ve ekonomi programları ise uzmanların görüşlerini saygılı ve hoşgörülü bir şekilde tartıştığı önemli platformlardır. Kanal, gençler dahil olmak üzere birçok kişiye farklı perspektifler sunarak yeni açılardan bakma ve değerlendirme imkanı sağlamaktadır.

Canlı TV izleme deneyiminin keyfini TV 2020 ile çıkarabilirsiniz. Haberler, siyaset ve ekonomi gibi konuları yakından takip etmek isteyenler için TV 2020 vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir. TV 2020, kaliteli içerikleriyle izleyicilerine bilgi ve analiz sunarken, aynı zamanda geniş bir yayın ağıyla da Kıbrıs Türk halkına ve diğer Türk ülkelerine sesini duyurmayı başarmaktadır.

TV 2020 Canlı izle

TV 2020 Canlı izle, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin önde gelen televizyon kanallarından biridir. Diyalog Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren kanal, TÜRKSAT 4A platformu üzerinden yayın yapmaktadır. TV 2020, haber, siyaset ve ekonomi programlarıyla izleyicilerine kaliteli içerik sunmaktadır. Güncel gelişmeleri tarafsız bir şekilde aktaran kanal, uzmanların fikirlerini hoşgörülü bir ortamda tartıştığı önemli bir platformdur. Gençler dahil olmak üzere birçok kişiye farklı perspektiflerden bakma imkanı sunan TV 2020, canlı yayınlarıyla Kıbrıs Türk halkına sesini duyurmayı hedeflemektedir. TV 2020'yi izleyerek en güncel haberlere, siyasi ve ekonomik analizlere ulaşabilirsiniz.

TV'de Şu An Ne Var?
Kanal Program
STAR TV HD İstanbullu Gelin
SHOW TV HD Katil Avcısı
ATV HD Ateş Kuşları
BEYAZ TV HD Ninja'nın İntikamı
TV100 HD Alfapetek
360 TV HD Ben Bilirim
TRT SPOR HD Spor Artı
A SPOR HD Transfer Raporu
TRT HABER HD Gece Bakışı
A HABER HD Gece Ajansı
HABERTÜRK TV HD Türkiye'nin Nabzı
NTV HD Bugün Yarın
HALK TV HD Halk TV'de Bugün
TV 8 HD MasterChef Türkiye
KANAL D HD Hızlı ve Öfkeli 9
TV8,5 HD Büyük Rekabetler
CNNTÜRK HD Gece Haberleri
TGRT HABER HD Ana Haber
HABER GLOBAL HD Sıra Dışı Gündem
TVNET HD Belgesel
TLC HD Kötülük Yanıbaşımda: Gölgeler
D MAX HD Amerikan Hurda Avcıları
TRT BELGESEL HD Şefin Özel Konuğu
CARTOON NETWORK Ben 10
TRT ÇOCUK HD Maysa ve Bulut
TRT MÜZİK HD Gönülde Bir
FBTV - Fenerbahçe Olimpiyata Doğru
TEVE 2 Binbir Gece
BLOOMBERG HT The David Rubenstein Show